Przedwyborcze debaty polityczne na UJK w Piotrkowie

Strefa FM Czwartek, 25 kwietnia 20196 2388
Już 26 maja odbędą się wybory do Europarlamentu. Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Piotrkowie postanowił zorganizować spotkania z kandydatami głównych list, aby wszyscy zainteresowani mogli zapoznać się z programami wyborczymi. W czwartek odbyło się pierwsze takie spotkanie.
fot.S.Fiszer

- Uczelnia oczywiście jest apolityczna i nie angażuje się po żadnej stronie. Jednak jednym z elementów naszej misji jest kształtowanie postaw obywatelskich i prospołecznych wśród studentów. Organizacja takich spotkań to przede wszystkim pomysł naszych studentów - powiedział dr Rafał Jaworski, wicedyrektor Instytutu Historii i Stosunków Międzynarodowych w piotrkowskiej Filii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego.

 

W auli UJK w Piotrkowie w czwartek pojawił się Dawid Wawryka, koordynator partii Wiosna w naszym regionie. Uczelnia planuje zorganizować jeszcze co najmniej dwa takie spotkania z kandydatami. Szczegóły już wkrótce na stronie www.unipt.pl


Zainteresował temat?

2

4


Komentarze (6)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)26.04.2019 14:55

Zaproście kogoś z Konfederacji!

02


Nowak ~Nowak (Gość)25.04.2019 21:08

W lato już o Wiośnie nikt nie będzie pamiętał ;)

43


dyskutant ~dyskutant (Gość)25.04.2019 18:39

Czemu nie ma zdjęć ze spotkania? Przyszedł tylko zaproszony gość i fotoreporter?

91


gość ~gość (Gość)25.04.2019 17:15

Nie liczyłbym na to, są niepoprawni politycznie i poruszają niewygodne tematy. Teraz pewnie zaproszą kogoś z KE żeby podtrzymać nastrój antyPiS, a na koniec kogoś z PiS

51


gość ~gość (Gość)25.04.2019 13:02

Czy będzie ktoś z Konfederacji?

64


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat