Przedszkolaki wystąpiły przed seniorami

Strefa FM Czwartek, 15 listopada 20180 5122
Z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości uczniowie Przedszkola Samorządowego nr 14 w Piotrkowie, w czwartek zaprezentowały akademię dla osób, które ze względu na stan swojego zdrowia nie były w stanie świętować obchodów 11 listopada. Wydarzenie odbyło się w piotrkowskim Domu Pomocy Społecznej.

Ładuję galerię...

-Zdajemy sobie sprawę z tego, że pensjonariusze nie mogli uczestniczyć w obchodach, które odbyły się 11 listopada, dlatego też wyszliśmy z inicjatywą, aby przyjechać do piotrkowskiego DPS-u i wraz z nimi świętować. Dzieci bardzo chętnie włączyły się do tego wydarzenia. Już od września rozpoczęliśmy przygotowania do tej akademii, zaangażowaliśmy nie tylko przedszkolaków, ale także i rodziców. Takie działania są bardzo ważne, ponieważ już od najmłodszych lat staramy się krzewić w ludziach polskość - powiedziała Justyna Ziemba, dyrektor Przedszkola Samorządowego nr 14.

 

Na scenie można było posłuchać utworów patriotycznych oraz zobaczyć polskie tańce narodowe - Przyjechaliśmy w czwartek do Domu Pomocy Społecznej z okazji święta niepodległości. Dla nas patriotyzm to przede wszystkim miłość do Polski - mówiły przedszkolaki. 

 

 

Poniżej występ dzieci podczas obchodów 100-lecia niepodległości 9 listopada. Podobny zaprezentowały w czwartek w DPS w Piotrkowie.

 


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat