Przedszkolaki prezentowały się na piotrkowskiej scenie

Strefa FM Poniedziałek, 03 czerwca 20190 2550
Bociany, żaby, księżniczki, książęta i wiele innych bajkowych postaci można było w poniedziałek zobaczyć w Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie. To w ramach XVI już Festiwalu Twórczości Przedszkolaków "Fantazja".

Ładuję galerię...

W poniedziałek w Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie były tłumy. To z okazji Festiwalu Twórczości Przedszkolaków "Fantazja", który już po raz 16 został zorganizowany w trybunalskim grodzie - Przedstawienia są niezwykle barwne, i urozmaicone. Tegoroczny festiwal miał nawiązywać do twórczości Wandy Chotomskiej, jednak jeżeli ktoś miał inną koncepcję na występ, to oczywiście nie było przeciwwskazań. -mówiła Elżbieta Łągwa -Szelągowska, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie- Tak naprawdę w tym festiwalu chodzi o to, aby wejść na scenę, zmierzyć się z tą rzeczywistością sceniczną i żeby się przy tym jak najwięcej nauczyć- dodaje. 


Do udziału w XVI już Festiwalu Twórczości Przedszkolaków "Fantazja" zaangażowało się 16 przedszkoli.-My wystąpiliśmy na scenie jako żaby i bociany. Przede wszystkim tańczyliśmy i śpiewaliśmy. Do występu przygotowywaliśmy się już od jakiegoś czasu i wcale nie było tak łatwo -mówiły dzieci z przedszkola samorządowego nr 14.

 

Gala finałowa odbędzie się jutro o godzinie 17.00 w sali widowiskowej piotrkowskiego MOK-u. Wtedy zapadnie werdykt, które placówka okazała się najlepsza. Na scenie będzie można zobaczyć również występ dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 16.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat