Przedszkolaki odwiedziły SP 5

ePiotrkow Wtorek, 30 stycznia 20180 3315
Nauczyciele i uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w Piotrkowie powitali w swoich progach dzieci, które od września staną się uczniami pierwszej klasy.
fot. SP 5

26 stycznia przedszkolaki obejrzały spektakl przygotowany przez młodych artystów z koła teatralnego "Maska" i prezentację dotyczącą życia szkolnego. Następnie maluchy uczestniczyły w zabawach plastycznych i sportowych. Kolejnym punktem programu był spacer po szkole, podczas którego dzieci miały możliwość poznania budynku. 


W dniu otwartym uczestniczyli również rodzice, którzy spotkali się z nauczycielami. Rekrutacja do podstawówek rusza już 4 kwietnia!


Zainteresował temat?

1

2


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat