Przed nami II Ogólnopolski Turniej Cheerleaders w Piotrkowie

Strefa FM Środa, 02 października 20190 2019
Około 400 młodych tancerzy z całej Polski przyjedzie do Piotrkowa, aby zaprezentować swoje umiejętności, a przy okazji powalczyć o puchar. Już w sobotę w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 odbędzie się II Ogólnopolski Turniej Cheerleaderek.

- Do Piotrkowa przyjadą zespoły m.in. z Chorzowa, Warszawy, Krakowa czy Słupska. Oczywiście Piotrków, też będzie miał swoją reprezentację. Wystąpi jeden zespół i dwa duety, razem 17 osób - mówiła Aleksandra Kulik-Poroch, trener w Stowarzyszeniu Simare w Piotrkowie.

 

Turniej dla tancerzy rozpocznie się o godzinie 8.00, natomiast oficjalne otwarcie zaplanowane jest na godzinę 14.00. Wydarzenie odbywa się we współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Cheerleaders. Wstęp jest wolny.


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat