Przed Urzędem Miasta na Szkolnej stanie namiot

Strefa FM Wtorek, 27 października 202043 10544
Ogrzewany namiot powstanie przed budynkiem magistratu przy ul. Szkolnej w Piotrkowie. Klienci będą czekać na obsługę w lepszych warunkach.

– Zostanie on także wyposażony w siedziska oczywiście z zachowaniem odstępu społecznego między klientami. Będzie wyposażony w taki specjalny rękaw, który będzie prowadził do samego urzędu. Dzięki temu klienci nie będą moknąć  czy marznąć, będą natomiast w lepszych warunkach oczekiwać na przyjęcie do urzędu – poinformował na antenie Radia Strefa FM Jarosław Bąkowicz, kierownik Biura Prasowego piotrkowskiego magistratu.

 

Namiot ma stanąć przed urzędem na Szkolnej jeszcze w listopadzie.

 

W budynku przy Szkolnej mieszczą się m.in. referaty komunikacji, geodezji czy nieruchomości, które obsługują dużą liczbę interesantów.


Zainteresował temat?

4

5


Komentarze (43)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Wspaniała inwestycja ~Wspaniała inwestycja (Gość)27.10.2020 13:20

Kolejna zresztą. W czasach obowiązkowego zachowywania dystansu i zakazu zgromadzeń to najlepszy pomysł inwestycyjny na jaki można było tylko wpaść! Gratulacje dla Urzędu Miasta i ... myślę - nagroda pieniężna dla pomysłodawcy.

60


gość_wawa ~gość_wawa (Gość)27.10.2020 12:53

wam to się nigdy nic nie podoba co robi nasz Prezydent aby tylko krytykować Nie chcesz to stoj przed namiotem

37


Ubezpiecz się ~Ubezpiecz się (Gość)27.10.2020 12:50

Chciałem się dzisiaj ubezpieczyć na wypadek zarażenia koronawirusem ale żaden ubezpieczyciel nawet o tym nie myśli z wiadomych powodów bo poszliby z torbami.Ubezpieczyciele patrzą jak wyrolować ubezpieczonego tylko koronawirus wyrolował by ich. Ilu jest zakażonych to wiemy.

51


gość_nigdy ~gość_nigdy (Gość)27.10.2020 12:06

Jestem zbyt inteligentny żeby wchodzić do jakiegoś namjotu

50


szuflandia ~szuflandia (Gość)27.10.2020 12:01

Nie wierzę! Gigantyczny budynek milicyjny, wybudowany z PRL-owskim rozmachem, świecący przy obecnej obsadzie pustkami... a oni stawiają tekstylny namiot dla petentów!!! Ta farsa będzie trwała tak długo również dlatego, że niektórym grupom to pasuje! Lekarze się izolują, kasa dla szpitali leci i za chwilę poleci dla nich samych, urzędnicy się izolują... Czy tylko wystarczy liczebnie tych wkur..., którzy muszą zapierd... żeby zarobić, inaczej nic! Czas to ukrócić! Wierzcie sobie, kto chce, w wirusa tego, czy innego, ale jest bezapelacyjne, że zastosowano nieadekwatnie dotkliwe obostrzenia do zagrożenia ( a najbardziej wierzą chyba ci, którym ta sytuacja nicenierobienia pasuje)!!!

80


Propozycja! ~Propozycja! (Gość)27.10.2020 11:57

To dokupcie jeszcze grilla. Jak szaleć, to szaleć. Będzie na bogato. Kiełbaski w ramach oszczędności budżetowych każdy przynosi we własnym zakresie.

100


gość_mały głód - promilek ~gość_mały głód - promilek (Gość)27.10.2020 11:54

A ja właśnie je...jestem po piwie i po setce...i jest bardzo mi...miło i sy...sy...sympatycznie i zaraz jeszcze idę do sklepu...????

31


xn. ~xn. (Gość)27.10.2020 10:09

To "ustrojstwo" kupią za ostatnie pieniądze czy coś jeszcze w budżecie miasta zostanie? Będzie kosztować "trochę" i ogrzewanie.

112


Kazik ~Kazik (Gość)27.10.2020 10:40

Urzędasy dalej się izolują od społeczeństwo tak jak służba zdrowia . Ośmieszają się tylko bo na tak zwanego wirusa już od 2016 roku ludzie chorują i to jest fakt i jakoś wcześniej ani lekarze się nie izolowali ani urzędnicy aż tu nagle od marca tego roku rząd nie tylko nasz postanowili terroryzować społeczeństwa wirusem który groźny nie jest bo człowiek od człowieka nie zarazi się nim

99


teatr grozy ~teatr grozy (Gość)27.10.2020 11:46

Urzędnicy jak wam nie żal naszych wspólnych pieniędzy /właściwie żyjecie za nasze podatki/ wydawać na coś, co jest zbędne, drogi dziurawe, chodniki krzywe, jakimi jesteście "inwestorami" "wspólnej skarbonki"?

41


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat