Przebierańcy na lodowisku

ePiotrkow Czwartek, 23 lutego 20175 5905
Przebrani za chirurgów, zakonnice, piratów, przystrojeni w kolorowe peruki czy finezyjne nakrycia głowy...W tradycyjnych ostatkach na miejskim lodowisku w Piotrkowie wzięli udział uczniowie i nauczyciele z siedmiu szkół podstawowych i gimnazjów.

Ładuję galerię...

- Z roku na rok przebierańców jest coraz więcej. Poprzebierali się i uczniowie i nauczyciele. Tak liczne uczestnictwo powinno cieszyć wszystkich. A na pewno organizatorów – przyznaje dyrektor OSIR, Leszek Heinzel. Wygląda także na to, że czwartkowa impreza była jednocześnie zwieńczeniem zimowego sezonu na lodowisku. - Z 2500 osób odwiedzających w ciągu tygodnia nasz obiekt zrobiło się 500, więc ta krzywa maleje, mieszkańcy powoli tracą zainteresowanie tym, co związane z zimą. Chcielibyśmy utrzymać lodowisko do 8 marca, by mogły świętować na nim jeszcze nasze wspaniałe piotrkowianki, ale to nie zależy od nas, a właściwie jedynie od aury – podkreślał dyrektor. 

 

zdj. biuro prasowe UM w Piotrkowie

 
Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

dtyp92v0n ~dtyp92v0n (Gość)24.02.2017 00:08

A Mariusz. Czy Mariusz był? A Zbigniew? A Paweł? A Henryk? A Maryla? A Marek? Byli?

02


ares1 ~ares1 (Gość)23.02.2017 13:41

Pan Chojniak był???

43


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat