ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Prywtana Szkoła Podstawowa Magdaleny Jakubiak - dlaczego nasza szkoła?

Czwartek, 28 maja 2020 4863
Prywatna Szkoła Podstawowa im. Rafała Orlewskiego w Piotrkowie Trybunalskim prowadzi rekrutację do pierwszej klasy w roku szkolnym 2020/2021.

Ładuję galerię...

Prywatna Szkoła Podstawowa im. Rafała Orlewskiego w Piotrkowie Trybunalskim prowadzi rekrutację do pierwszej klasy w roku szkolnym 2020/2021.

 

Dlaczego nasza szkoła?


Kreatywność - uczymy poprzez twórcze działanie dziecka, inscenizacje, dramę, zabawy, filmy, książki, projekty, naturalne sytuacje oraz konwersacje (w przypadku języków obcych. Nieograniczone możliwości daje nam praca z tablicami multimedialnymi i całym systemem InterWrite.

 

Umiejętność - szkoła wyposaża dzieci w umiejętność swobodnego poruszania się w przestrzeni stale przyrastających informacji. Uczy selektywnego filtrowania i interpretacji faktów. Dzięki codziennej pracy z wykorzystaniem najnowszych technologii, przekazywana wiedza nabiera charakteru operacyjnego.

 

Przyjemność - nauka w Szkole jest przyjemnością. Uczymy, jak praktycznie wykorzystywać wiedzę i umiejętności we współczesnym świecie. Kształcimy w atmosferze przyjaznej, twórczej, pełnej optymizmu i wiary we własne siły.

 

Indywidualność - stawiamy na indywidualną pracę z uczniami szczególnie uzdolnionymi oraz wspieranie ich w przygotowaniu do olimpiad i konkursów.

 

Rodzicu, jeśli jesteś zainteresowany wejdź na naszą stronę internetową: www.jakubiakszkola.pl

 

Następnie pobierz podanie do pierwszej klasy, wypełnij go i prześlij na adres: piotrkowszkola_48@wp.pl

 

Prywatna Szkoła Podstawowa im. Rafała Orlewskiego Piotrków Trybunalski, ul. Dmowskiego 38 D

tel: 666 891 460

 

 

 


Zainteresował temat?

2

1


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat