Prezydent nie chce majtek na balkonach

ePiotrkow Środa, 06 lipca 201647 16048
Może nie jest to najważniejsza sprawa pod słońcem. Ale… szykują się zmiany w sposobie wywieszania prania. Taka jest sugestia prezydenta.
źródło: internet

Na razie prezydenta Lubina. Robert Raczyński powiedział: - Docelowo będziemy zmuszać do zdejmowania gaci z balkonów, bo to jest naprawdę przykry widok w mieście, w XXI wieku.


Słowa padły przy okazji dyskusji na temat tzw. ustawy krajobrazowej, w myśl której władze wielu miast mają "oczyszczać" przestrzenie publiczne z niespecjalnie udanych reklam, banerów i billboardów. Padły na podatny medialnie grunt.


- No właśnie, media przedstawiają to w ten sposób: prezydent Lubina walczy z praniem na balkonach. A to wcale nie tak - mówił w radiowym Maglu rzecznik prasowy prezydenta Jacek Mamiński. - Chodzi o tzw. ustawę krajobrazową, zgodnie z którą z miast mają zniknąć szpecące je reklamy. A nie uprane rzeczy! Prezydent wygłosił jedynie pewną sugestię, i to w sposób humorystyczny. Może nie wszyscy wiedzą, ale wiele spółdzielni mieszkaniowych już wprowadziło ograniczenia, które mają na celu zakaz wieszania prania i zasłaniania widoku sąsiadom. Jest to jednak przepis martwy. Choć oczywiście lepiej byłoby, gdyby rzeczy suszyły się w specjalnych suszarniach, a nie na balkonach. Na pewno wyglądałoby to lepiej.


Okazuje się, że i w Piotrkowie ktoś tutaj dostrzegł pewien problem. - Całkiem niedawno otrzymałem sygnały, że zwłaszcza w blokach niedaleko galerii Focus Mall niektórym mieszkańcom przeszkadza wywieszone przez sąsiadów pranie - mówił na antenie radny Jan Dziemdziora. - Zamierzałem sprawę przedstawić na posiedzeniu Komisji Administracji i Bezpieczeństwa Publicznego, ale to już po wakacjach. Jednak uspokajam tych, którzy pranie wywieszają: rewolucji w tym zakresie nie będzie.


Nie będzie, bo pewnie są ważniejsze sprawy do załatwienia. Ale jak poinformował nas jeden ze słuchaczy, swoje pranie już z balkonu zdjął. Bo woli dmuchać na zimne.


Zainteresował temat?

5

10


Komentarze (47)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

wyborca ~wyborca (Gość)06.07.2016 10:56

Pan Dziemdxiora nie może zabłysnąć to teraz chce zostać radnym od majtek na balkonie śmieszne zamiast opozycji totalnej będziemy mieli majątkową będzie śmiesznie

191


Ela ~Ela (Gość)06.07.2016 11:38

Wolność Tomku w swoim domku...takiej zasadzie hołduję wiele Polaków.Na balkonach można robić wiele rzeczy nawet uprawiać sex nocą...ale do rzeczy...faktycznie gdy widzę te porozwieszane gacie czy biustonosze w kolorze szarości to zastanawiam się czy to faktycznie szare czy poszarzałe od prania i znoszenia.Wszak Polki nie potrafią dobrać sobie porządnego biustonosza ,to jeszcze użytkują go latami ,a później mamy efekty...biust maja na pępku. Panowie czy wy tego nie zauważacie?

617


assa ~assa (Gość)06.07.2016 15:36

Wole tysiac razy ogladac gacie sasiadow niz miec przypalone okna od żaru,ktory leci z ich papierosow!Świnie palą w oknach strzepujac żąr ,ktory leci tam gdzie nie potrzeba!
Tragedia (nie tylko moja) moze miec miejsce,bo jak zacznie sie palic od niedopalka moje mieszkanie,to ci z pietra wyzej wesolo miec nie beda.Kiedy zwrocilam uwage - obraza patologicznego majestatu! To samo robia na klatce schodowej!Zapach "ruskiego" jest przerazajacy a do tego rzucanie niedopalkow!

90


Ras ~Ras (Gość)06.07.2016 14:12

Ustalimy np sobotę dniem zbiorowego suszenia majtek poza tym dniem mandaty i chłosta po gołym tyłku w rynku

100


Ras ~Ras (Gość)06.07.2016 14:04

Jeszcze brakuje nakazu montowania czujników bąków,pierdnąć nie będzie moźna we własnym domu

121


le bleu ~le bleu (Gość)06.07.2016 14:02

Poziom estetyki jest ściśle zawiązany z poziomem rozwoju danego społeczeństwa. Jak czytam komentarze to mam wrażenie, że niektórzy są mniej więcej tu: http://www.rosjapl.info/forum/viewtopic.php?t=12123

15


luzik luzikranga06.07.2016 10:41

Majtki z klapą - korzystając z okazji informuję, że do nowo otwartego muzeum/skansenu w miejscowości Łazy-Dąbrowa (informacja: http://www.epiotrkow.pl/news/lazyDabrowa.-Otwieraja-skansen,25670) poszukiwane są majtki z klapą, a także zwykłe majtki barchanowe.
Wprawdzie takowe majty (po swojej rodzicielce) zobowiązała się dostarczyć pani poseł obecna na otwarciu (???), ale kto by tam wierzył politykom! Pomożecie?
A, pan Dziemdziora też był na otwarciu, ale o majtkach nic nie gadał.

Komentarz był edytowany przez autora: 06.07.2016 10:42

70


Zanzi ~Zanzi (Gość)06.07.2016 10:29

Kupy na chodnikach i placach, obszczane kamienice nie zrobiły tyle furory, co majty na balkonach. Esteci się trafili..... ;)

270


luzik luzikranga06.07.2016 10:08

Panie Janie - słonko dopiekło? Czy to od tej współpracy z panem prezydentem?

131


broda ~broda (Gość)06.07.2016 10:06

Gdy niektórzy ludzie się nie myją http://www.epiotrkow.pl/news/Czy-beda-rozdawac-mydelka-w-autobusach-MZK,25731 - źle. Gdy piorą , ale nie mają gdzie suszyć, bo brak suszarni http://www.epiotrkow.pl/news/Prezydent-nie-chce-majtek-na-balkonach-,25739 - też źle. I jak tu wszystkim dogodzić?

Komentarz był edytowany przez autora: 06.07.2016 10:07

130


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat