Prezent dla mam i dzieci od Focus Mall

Wtorek, 08 czerwca 20215 2128
Dla młodych mam i ich pociech każdy dzień powinien być ich świętem. Wychodząc z takiego założenia, Focus Mall przekazał Powiatowemu Centrum Matki i Dziecka w Piotrkowie Trybunalskim i jego pacjentkom sprzęt AGD oraz ubranka i akcesoria dla niemowląt.

Maj i czerwiec to miesiące, kiedy szczególną uwagę koncentrujemy na rodzinie – celebracja Dni Matki, Ojca i Dziecka jest bliska większości z nas. Dlatego Focus Mall zatroszczył się o udogodnienia dla przyszłych i świeżo upieczonych mam z Piotrkowa i okolic – pracownicy galerii skontaktowali się z Powiatowym Centrum Matki i Dziecka i w odpowiedzi na rzeczywiste, bieżące potrzeby oddział położniczy placówki został wyposażony w sprzęt do muzykoterapii oraz czajniki elektryczne. Ufundowana miniwieża pozwala na odtwarzanie muzyki z różnorodnych nośników – by każda pacjentka mogła zrelaksować się słuchając ulubionej muzyki. Galeria zadbała także o komfort najmłodszych piotrkowian – oddziałowi noworodkowemu przekazano kocyki, smoczki i ubranka (śpioszki, czapeczki i skarpetki) dla maluchów.

 

– Powiatowe Centrum Matki i Dziecka w Piotrkowie to jedyny publiczny oddział położniczy w mieście, więc ma ogromne znaczenie dla wielu z nas. Zdajemy sobie sprawę, że w okresie pandemii placówki medyczne musiały zrewidować swoje priorytety budżetowe, dlatego zapytaliśmy CMiD o to, czego potrzebują jego pacjentki. W ramach akcji #GalerieOtwarteNaPomoc, chcemy zadbać o zwiększenie komfortu pań w okresie połogu – ciepła herbata na wyciągnięcie ręki czy dźwięki ulubionych piosenek zniwelują poziom stresu, wpływając na komfort mamy i jej maleństwa –– mówi Olga Wiernicka, regional marketing manager, NEPI Rockcastle.

 

Prezenty dla pacjentek CMiD zostały zakupione u najemców Focus Mall: w salonie Smyk, którego personel wspomógł akcję fachową pomocą i dodatkowymi rabatami, a także w Media Markt oraz w Cocodrillo.

 


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

noooo ~noooo (Gość)09.06.2021 15:58

dla alanków, natanków i dzesiki

00


PJ ~PJ (Gość)08.06.2021 15:25

Brawo Olga nareszcie fajna akcja , nie patrz na bałuciare !

30


Eyeye ~Eyeye (Gość)08.06.2021 13:57

Czy dla młodych tatów treść będzie podobna akcja?

30


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat