Premiera albumu o Piotrkowie

Strefa FM Piątek, 19 lipca 20198 2727
Oficjalna prezentacja albumu fotograficznego "Piotrków Trybunalski Miasto Królewskie" odbyła się w czwartek w piotrkowskiej Mediatece 800-lecia.

Album został przygotowany przez Marię i Mariusza Lauks. W czwartek zorganizowano spotkanie autorskie połączone z promocją książki. - Cały album powstał na bardzo dużym poziomie emocji. Dzisiaj one się kumulują, bo poddajemy swoją dwuletnią pracę ocenie ludzi, którzy zaczną o tym albumie rozmawiać. Dowiemy się czy to, co zrobiliśmy jest dobre, średnie, a może bardzo dobre. Ten album przedstawia dwa lata życia Piotrkowa Trybunalskiego, które już się zakończyły. To zamknięty obraz miasta w ciągu ostatnich dwóch lat. Autorów fotografii było siedmioro, a autorów tekstu dwanaścioro. Podczas wykonywania tego albumu poznałem wielu wspaniałych ludzi - mówił Mariusz Lauks.


Zainteresował temat?

3

3


Komentarze (8)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)19.07.2019 13:36

Do szanownego Emeryta:Najpierw zaopatrzcie się w słownik ortograficzny!!!!

32


Emeryt ~Emeryt (Gość)19.07.2019 11:38

No nareszcie .Wlasnie 2 lata temu syn przyjechal z kolega z Angli i chcieli kupic wlasnie album o Piotrkowie i co nic.Ani w ksiegarniach ani zadnych instytucjach niemogli dostac.dobrze ze zona pracuje w niemieckiej firmie i rok wczesniej dostala taki album o piotrkowie w trzech jezykach ,Niemieckim,polskim i angielskim.To wstyd ze Piotrkow miasto powiatowe i zeby nawet takiego albumu niemorzna bylo dostac

45


EP97300 ~EP97300 (Gość)19.07.2019 13:49

"Album został przygotowany przez Marię i Mariusza Lauks."
Chyba raczej Lauksów.

32


Bronek ~Bronek (Gość)19.07.2019 12:49

Album drogi bardzo. Foty w większości niestety amatorskie - podstawowe błędy warsztatowe, jak na przykład ignorowanie balansu bieli. Mimo to niech będzie.

53


Kukizowiec ~Kukizowiec (Gość)19.07.2019 12:23

Dobrze, że wreszcie coś takiego się ukazało, choć jeśli idzie o zdjęcia, szału nie ma. Pod koniec lat 90. był wydany fajny album o Piotrkowie.

60


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat