ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Pracuj jako Opiekun Seniorów

Środa, 10 kwietnia 2019 1253
Zawód ten cieszy się coraz większą popularnością, przede wszystkim wśród kobiet 50+. Jest pewnym i stabilnym zatrudnieniem. Poza tym jest bardzo potrzebny. Społeczeństwo starzeje się. Większa liczba seniorów to więcej miejsc pracy, a co za tym idzie - większe zainteresowanie zawodem Opiekuna Seniorów.

Czy każdy może być Opiekunem Osób Starszych?

 

W zawodzie tym niezbędna jest empatia i ludzka życzliwość. Bardzo cenione jest doświadczenie (również rodzinne) i wysokie kwalifikacje. W przypadku kontraktów zagranicznych ważna jest również znajomość języków obcych (niemiecki lub angielski).

 

Co zyskasz pracując w Promedica24?

 

Rozpoczynając współpracę z Promedica24 można liczyć na legalne i pewne zatrudnienie. Wynagrodzenie jest atrakcyjne, z możliwością zdobycia dodatkowej premii czy bonusu. Podczas pobytu na kontrakcie każdy Opiekun Seniora może liczyć na pomoc i wsparcie koordynatora po stronie Promedica24. Do dyspozycji jest również całodobowa linia alarmowa. Wyjazd do Podopiecznego jest w całości zorganizowany przez Promedica24.

 

Kurs języka niemieckiego od podstaw

 

Dla wszystkich osób zainteresowanych rozpoczęciem współpracy w Promedica24, a nie znających języka niemieckiego, firma Promedica24 organizuje kursy językowe od podstaw. Zajęcia odbywają się z lektorem j. niemieckiego w Oddziale Promedica24 w Piotrkowie Trybunalskim. Forma zajęć umożliwia osłuchanie się z językiem i zapoznanie się z nim na poziomie minimum komunikatywnym.

 

Kolejny kurs w Piotrkowie – w kwietniu! Zachęcamy do kontaktu z naszym rekruterem!

Oddział Promedica24 w Piotrkowie Trybunalskim, ul. Narutowicza 94/96, lok. 5, tel. 501 355 924

 

Nie zwlekaj! Zapisz się już dzisiaj!

 

Więcej informacji na stronie internetowej – www.promedica24.pl.

 


Zainteresował temat?

0

0


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat