Pracownicy Urzędu Skarbowego wychodzą do piotrkowian

Strefa FM Środa, 13 marca 20195 4302
Jeżeli ktoś jeszcze ma problem z wypełnieniem e-deklaracji, może skorzystać z pomocy urzędników, którzy będą czekać na mieszkańców w sobotę od godziny 12.00 do 20.00 w centrach handlowych Focus Mall i Echo.
fot. pixabay

- Będą gotowe stanowiska komputerowe, więc wspólnie z mieszkańcami będziemy wysyłać deklaracje. Wiem, że jest duży problem z zalogowaniem się do programu e-PIT, więc postaramy się wszystko dokładnie pokazać - mówi Kamil Łyszkowski, naczelnik Urzędu Skarbowego w Piotrkowie. - W sobotę będziemy rozliczać podatników, którzy są zatrudnieni, pracują na umowę o pracę czy zlecenie. Natomiast podatników, którzy mieli dochody z zagranicy i tych, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą, zapraszamy do nas do urzędu. Wypełnienie tych deklaracji wymaga trochę więcej czasu.

 

Wszyscy, którzy są zainteresowani pomocą urzędników, muszą zabrać ze sobą na spotkanie swój PIT, podliczyć wszystkie swoje ulgi i wartość dochodów za ubiegły rok.


Zainteresował temat?

1

1


Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

głodny i spragniony ~głodny i spragniony (Gość)13.03.2019 16:01

Jakby się jeszcze udało wyjść, tym pracownikom skarbówki, do piotrkowian, z wodą, chlebem i solą, to byłoby dopiero wyjście.

41


mechanik ~mechanik (Gość)13.03.2019 15:11

już żarówki nikomu nie wymienie po 16tej

20


kierowca bombowca ~kierowca bombowca (Gość)13.03.2019 12:13

W MZK-ach nikt nie umie korzystać z tego programu. Ktoś pomoże?

33


Mieszkankapt ~Mieszkankapt (Gość)13.03.2019 11:42

W zeszłym roku skorzystałam z pomocy.Szybko,profesjonalnie i miło.Bardzo miła pani za mnie wszystko wypełniła.W tym roku sama ogarnęłam temat.Wpisanie kilku info i cyferek.Szkoda,że tak długo czekam na zwrot nadpłaty.Już dwa tygodnie. ;)

32


skruszony obywatel ~skruszony obywatel (Gość)13.03.2019 11:27

Opiekuńcze państwo, a przy okazji będzie można skontrolować, w tzw między czasie, czy na stoiskach nie oszukują w jakiś sposób. Przyjemne z pożytecznym.

62


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat