Pracownia Orange z Golesz w reklamie projektu

ePiotrkow Sobota, 02 września 20174 2744
Pracownia Orange z Golesz Dużych pokazana została w ogólnopolskiej reklamówce projektu Fundacji Orange.

W filmie występują dzieciaki oraz Edyta Szymanowska, kierownik Pracowni Orange, Zbigniew Klewin, sołtys wsi Golesze Duże, Magdalena Wnukiewicz, dyrektor Biblioteki w Wolborzu oraz Małgorzata Pościk i Katarzyna Tuchowska. Dzięki tej reklamówce o Goleszach Dużych i działającej tam Pracowni Orange usłyszała cała Polska. 

ZOBACZ


Mieszkańcy małych wsi i miasteczek mogą wziąć udział w konkursie na tworzenie multimedialnych pracowni. Konkurs organizuje Fundacja Orange pod patronatem Ministerstwa Cyfryzacji. Fundacja bezpłatnie wyposaża pracownie w sprzęt komputerowy, zapewnia dostęp do internetu i zapewnia merytoryczne wsparcie. Inicjatywa ma przeciwdziałać wykluczeniu cyfrowemu społeczeństwa. Funkcjonowanie pracowni sprzyja też budowaniu więzi, podtrzymywaniu tradycji i promocji regionów.

 


Zainteresował temat?

1

1


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

angielski - ale reklama ~angielski - ale reklama (Gość)02.09.2017 07:43

http://www.epiotrkow.pl/news/Centrum-Jezyka-Angielskiego-Inspiring-English,29603
dziwne nie można komentować - mocne znajomości ma ta szkoła z e-piotrkow.pl

20


gosciu ptb ~gosciu ptb (Gość)02.09.2017 11:37

Fajne

20


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat