Pracownia Orange oknem na świat

ePiotrkow Wtorek, 24 stycznia 20177 4551
Programowaniem i automatyką zajmowały się dzieci w Pracowni Orange w Goleszach Dużych podczas zajęć w ramach ferii zimowych. Interesujące zajęcia były też doskonałą formą edukacji.
fot. UM w Wolborzu

Miejska Biblioteka Publiczna w Wolborzu rozpoczęła realizację projektu "Pracownia Orange oknem na świat" dofinansowanego przez Fundację Orange. Wśród działań projektowych są różne aktywności dla społeczności z terenu gminy Wolbórz.

Dorośli uczestniczą w kursie montażu filmu, podczas którego uczą się podstawowych zasad tworzenia, obróbki oraz eksportu gotowego filmu do wybranego formatu.

Dla dwóch grup dzieci od 5 do 14 roku życia prowadzone są zajęcia z automatyki i robotyki, w trakcie których najmłodsi mogą zbudować roboty z klocków, programują je w intuicyjnym trybie graficznym  i testują samodzielnie jego działanie.

Całość projektu zwieńczona będzie filmem prezentującym zajęcia projektowe. 


Zainteresował temat?

4

0


Komentarze (7)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Fan Orange ~Fan Orange (Gość)31.01.2017 22:02

Takich głupot jeszcze nie czytałem o pracowni. Pracownia działa , integruje społeczność lokalną . Jej działanie uwieńczone jest sukcesem. Zajmujemy I miejsce w Polsce w rankingach. Z niczego zrobiliśmy coś wielkiego. A Fundacja Orange wspiera nas w działaniu. Czy mamy zakończyć działalność bo wam się Burki to nie podoba.

10


Ryś ~Ryś (Gość)24.01.2017 20:35

Jestem za gosciem

10


gość ~gość (Gość)24.01.2017 19:29

Jest tam blisko jeden mason.

00


teoretykPrzypadkow ~teoretykPrzypadkow (Gość)24.01.2017 11:19

orange - mas ońska instytucja bo jako jedyny kolor orange daje w numerologi liczbe 33, kto bada okultyzm i wie czym jest masoneria nie potrzebuje wiekszego wyjsanienia. tak samo jak numer cieżarówki + rejestracja z zamachów w Berlinie daje też 33, i tak samo jak imie i nazwisko Ewa Tylman daje 33 , tak samo jak WTC stały 33 i tak dalej i tak dalej w nieskonczonosc przypadków

35


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat