Prace na Staszica. Teraz czas na wodociąg

UM Piotrków Trybunalski Sobota, 12 września 20204 1986
Kanalizacja sanitarna przebudowana, teraz kolej na wodociąg, a następnie na modernizację drogi. Do końca października drogowcy powinni zakończyć prace na ul. Staszica w Piotrkowie.
fot. UM Piotrków

Jak tłumaczą magistraccy urzędnicy, najważniejszą częścią prowadzonej inwestycji jest budowa nowego wodociągu. Przeprowadzenie tych prac jest konieczne, ponieważ kolej likwiduje swoją sieć, która do tej pory zapewniała mieszkańcom ul. Staszica dostęp do wody. - Przygotowujemy się do wpięcia przeciskiem wodociągu w sieć w ul. Słowackiego. Pozwoli to na zalanie budowanej instalacji, a tym samym zaopatrzenie mieszkańców ul. Staszica w bieżącą wodę. Na koniec ułożymy krawężniki oraz wykonamy nową konstrukcję drogi wraz z wylaniem warstw asfaltu. Drogowcy, w miejscu prowadzonych robót, odtworzą również chodnik, ponieważ miasto w przyszłości planuje remont chodnika po obu stronach drogi - mówi Jarosław Bąkowicz, kierownik biura prasowego Urzędu Miasta.


Koszt inwestycji prowadzonej na ul. Staszica to ponad pół miliona złotych.


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

cynik ~cynik (Gość)13.09.2020 08:12

No cóż. Arteria "arcyważna". Już nie mogła się doczekać remontu.....I kolejna pozycja "odfajkowana". O tych mniej ważnych nie ma co wspominać.

21


gość ~gość (Gość)12.09.2020 22:22

Jednej ulicy jeszcze nie skończyli i kolejne robią, a kiedy Słowackiego przy deptaku?

52


gość ~gość (Gość)12.09.2020 20:44

A Michałowska w tym stuleciu ?????

40


gość ~gość (Gość)12.09.2020 20:40

Dlaczego tak tanio? Nie można wyłączyć wszystkich latarni na zawsze i przeznaczyć więcej pieniędzy na remont?

50


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat