Prace na Staszica na finiszu

UM Piotrków Trybunalski Niedziela, 18 października 202010 1792
Dobiegają końca prace na ul. Staszica w Piotrkowie, gdzie wybudowano nowy wodociąg oraz kanalizację sanitarną. Teraz przed wykonawcą zostały roboty drogowe.
fot. UM Piotrków

Przeprowadzenie tych prac było konieczne, ponieważ mieszkańcy ul. Staszica do tej pory korzystali z magistrali należącej do PKP. Kolej likwiduje swoją sieć, więc mieszkańcy byliby pozbawieni dostępu do wody pitnej. - Nowa sieć wraz z dziesięcioma przyłączami została już wybudowana. Wykonano także kanalizację sanitarną. Ostatnim etapem prac będzie budowa drogi. Trwa wymiana krawężników, a w najbliższych dniach na ul. Staszica rozpocznie się układanie warstw asfaltu. Drogowcy, wyłącznie w miejscu prowadzonych robót, odtworzą chodnik ponieważ miasto w przyszłości planuje jego remont po obu stronach drogi - mówi Jarosław Bąkowicz, kierownik biura prasowego Urzędu Miasta w Piotrkowie.


Koszt inwestycji to ponad 500 tys. złotych.


Zainteresował temat?

1

1


Komentarze (10)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

mom ~mom (Gość)19.10.2020 06:56

Jeżeli to zdjęcie przedstawia obecny stan robót, to przypuszczam, że Insp. Nadzoru zakwestionuje jakość robót ! ! Koparka wjechała i utopiła koła na nowo położonej nawierzchni ............. bo tak budowane są drogi i ulice P.T.

71


także tego... ~także tego... (Gość)19.10.2020 13:59

Ciekawe, kiedy zakończą prace na 200 metrach Wojska Polskiego? W normalnym mieście firma, która przeprowadza prace w takim tempie dawno już zostałaby wywalona z kontraktu. W Piotrkowie przymyka się na to oko, kosztem jakichś szemranych układów zdaje się, bo innego wytłumaczenia na to nie widzę. Dno i metr mułu.

60


szambo ~szambo (Gość)19.10.2020 12:37

10 przyłączy po 50 tys. zł bo tylu jest właścicieli prywatnych nieruchomości. Kto tam mieszka, że miasto im zafundowało z publicznych pieniędzy inwestycję za pół miliona złotych? A co z innymi rejonami miasta pozbawionymi kanalizacji miejskiej? Szambo w głowach urzędników.

50


gość_polak ~gość_polak (Gość)18.10.2020 12:22

A chodniki to kto zrobi odwalacie taką fuszere że masakra nic nie potraficie zrobić jak należy ,a za chwilę będziecie nowy asfalt ciąć bo coś wam się przypomni dziadostwo i nic więcej

90


gość_jar ~gość_jar (Gość)18.10.2020 13:58

Co za moda na wąskie uliczki? Później się dziwią, że korki i brak wygody jazdy!

42


D^D ~D^D (Gość)18.10.2020 13:36

chodniki na Staszica to tragedia

30


Piotrkowianin Piotrkowianinranga18.10.2020 12:51

Już na półmetku? To gdzieś tak w połowie grudnia skończą i będą kłaść asfalt przy padającym śniegu. Brawo!

50


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat