Praca za granicą – pytają o Niemcy i Holandię

Strefa FM Poniedziałek, 07 grudnia 201516 4321
Nawet kilkadziesiąt osób w miesiącu poszukuje w piotrkowskim pośredniaku pracy za granicą. Piotrkowianie najczęściej pracy szukają w Niderlandach lub w Niemczech.

- W ciągu miesiąca mamy ok. 30 osób, które są zainteresowane pracą za granicą. Są to zarówno osobę młode, jak i starsze. Pytają o pracę w Holandii, w Niemczech, o warunki. Oferty pracy za granicą napływają do nas z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Łodzi, są więc sprawdzone, tyle, że wymagana jest znajomość języka obcego i z tym często jest problem – informują pracownicy piotrkowskiego PUP.

Aktualne oferty pracy dostępne są w siedzibie Urzędu, a także na stronie internetowej puppiotrkow.pl.

 


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (16)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

DarX ~DarX (Gość)23.12.2015 13:01

Ludzie tak hejtują emigrantów, ale to co się tu dzieje to masakra. Pracy dla młodych zero, a jak jest to obowiązków jak za 1,5 etatu za groszowe wynagrodzenie. Jak ktoś nie ma naprawdę głowy na karku i znajomości to sam na własną rękę nic nie zdziała, wiec warto może postawić na pośredników z dobrym zapleczem jak Curaswiss dla pielęgniarek po studiach czy rozne programy dla Au Pair w Stanach czy Francji. Jak pracodawca jest solidny to zatrudnienie pewne i wraca się z pełną kieszenią i zagranicznym doświadczeniem, więc wartość na rynku pracy takiej osoby rośnie mocno.

10


mom ~mom (Gość)08.12.2015 18:46

Cytuję:
Oferty pracy za granicą napływają do nas z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Łodzi,


ten cytat tłumaczy wszystko ............ resztki z "Pańskiego" stołu ............ czy PUP prowadzi kursy nauki języków; jeżeli tak to których ..............

30


wojtasik ~wojtasik (Gość)07.12.2015 17:38

sa jeszcze staże na magazynach?

30


jak działa PUP ~jak działa PUP (Gość)07.12.2015 20:59

najlepszym przykładem jak działa PUP jest poziom informacji przekazywanej za pomocą strony internetowej - medium, z którego większość przecież aktywnie teraz korzysta. Ukrywa się informację o naborach np. na dotację na założenie własnej firmy. Śledziłem aktualności na stronie internetowej bo byłem zainteresowany taką dotacją. W aktualnościach BRAK takich informacji!!!! Wyszukiwarka dotacji wyszukuje nabór z marca.... A nabór właśnie niedawno się zakończył. Ta informacja o naborze jest, ale głęboko ukryta w podlinkach. To jest wprowadzanie w błąd. Wyłączyć tą stronę internetową !!!!! Pytanie dla kogo ona jest ?

61


Jaśiek ~Jaśiek (Gość)07.12.2015 10:31

PUP w Piotrkowie Tryb jest jeden z najlepiej dbajacych o ludzi bezrobotnych Pracownicy tego Urzedu p.Kukizowiec maja kwalifikacje bardzo wysokie poniewaz nimi kieruje z wysokimi kwalifikacjami od wielu lat p.H Gawrońska i prosze nie pisac takich bzdur.

412


ddddwd ~ddddwd (Gość)07.12.2015 16:18

Ja wyjechałem i nie żałuję. Uczcie się języków i miejcie odwagę!

90


mania ~mania (Gość)07.12.2015 12:42

Co za realia czeakaja nas w Polsce. Studenci po studiach wyższych nie maja pracy, reka rękę myje, co tu się zrobi za najniższa krajowa?? Żyć z dnia na dzień? Po co! Życie jest za krótkie aby w taki sposób żyć. Mina lata obejrzysz się a tu nie masz nic i ta marna emerytura... Sytuacja wygląda kiepsko i lepiej się nie zapowiada...i mimo że kocham swój kraj i teskni mi się strasznie za rodzina wyjechalam do Niemiec tutaj jest zupełnie inny świat i choć nie zarabiam dużo bo 1200 euro to jestem w stanie zapłacić za mieszkanie, pozwolić sobie na przyjemności i odlozyc i nie martwić się czy mi starczy. Ale tak jak wcześniej napisalam coś kosztem czegoś. Tusk obiecał nam że będzie koniec z wyjazdami Polaków za granicę a sam wyjechał! I jakie mamy priorytety?? Jedynie po co Polacy wrócą to po swoje rzeczy. To jest straszne ale prawdziwe.

91


sklave sklaveranga07.12.2015 11:36

Jedyne z czego nas wyprowadził Wałęsa a później Tusk to z własnego kraju. Na wieczną tułaczkę za chlebem. A tym co zostali i nie są w tym towarzystwie wzajemny adoracji zwanych wybrańcami narodu wybili z głowy marzenia o lepszym jutrze. Dla sprawujących władzę po 1989 roku każdy rok należał do bardzo udanych bo ich konta bankowe systematycznie wzrastały o kolejne miliony. No i to jest jeden z największych sukcesów transformacji w powojennej Polsce.
Foto: Filopat i Patafil na na: http://sklave.manifo.com/

80


Jaśiek ~Jaśiek (Gość)07.12.2015 11:14

gwarantuje ze bezrobocie w Piotrkowie sie poprawi poniewaz p.Maciarewicz zapewni wam prace w Trybunale Konstytucyjnym jak przeniesie do Piotrkowa Tryb.

36


gość 21 ~gość 21 (Gość)07.12.2015 10:52

Zlikwidować PUP sa urzedy gmin i to one powinny sie tym zajmować a nie generuje sie biurokrację bo dla nich musi być.Czytam komentarze i smiech mnie ogarnia co niektórzy piszą .Ostatnio bedac w urzedzie słysze jak obok staz sie proponuje osobie ktra jest blisko 60 lat to kpina z człowieka a nie praca .Sam jestem bez pracy ale dla mnie urząd pracy nie ma i miał nie będzie by spełnić moje warunki bo nikt do pracy mnie nie dopuści .Dla zuz jestem zdolny ale dla innych nie i pewnie znalazł bym prace z grupa ale co z tego jak nie da rady pracować .Same checi nie wystarczą by podjąc prace

60


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat