ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Pożyczki online - to szybsze niż myślisz

Piątek, 07 czerwca 2019 4042
Współczesne szybkie tempo życia objawia się w każdym jego aspekcie. Stąd takie wyrażenia jak szybkie pożyczki czy pożyczki online to bardzo popularne frazy wpisywane w wyszukiwarkę. Jak to możliwe, że pożyczkę na nawet sporą kwotę można uzyskać w kilka chwil?

 

Szybkie pożyczki pozabankowe wzbudzają nieufność w wielu odbiorcach - obawy, które się pojawiają, dotyczą zazwyczaj tego, czy udzielona w ekspresowym tempie kwota tak samo szybko nie urośnie do niebotycznych rozmiarów przez odsetki. Aby rozwiać swoje wątpliwości, warto zaufać właściwej firmie, aby szybkie pożyczki online były satysfakcjonującym doświadczeniem. Cały schemat jest bardzo prosty:

  • dokonujesz wyboru pożyczki online jednym kliknięciem;
  • rejestrujesz się na stronie i wypełniasz wniosek;
  • potwierdzasz swoją tożsamość za pomocą przelewu, który również zmniejsza ryzyko wypłaty pieniędzy na błędne konto;
  • pieniądze trafiają do Ciebie nawet w 15 minut;

Warunki, jakie są konieczne do otrzymania pieniędzy, to posiadanie obywatelstwa RP, ważny dokument tożsamości i numer PESEL, konto w banku oraz aktywny numer telefonu, na który otrzymasz kod PIN do potwierdzenia wniosku. Niektóre oferty pożyczkowe wymagają również okazania źródeł dochodu, określonego wieku czy udowodnienia, że nie widniejesz w bazie dłużników. Brak konta w banku nie jest przeszkodą - pieniądze możesz odebrać w placówce lub poprosić o dostarczenie do miejsca zamieszkania. Zaletą szybkich pożyczek jest przede wszystkim to, że są one bardzo wygodnym rozwiązaniem - niezależnie od pory dnia czy nawet nocy możesz mieć wybraną sumę na koncie, bez dosyłania dokumentów i dodatkowych skomplikowanych formalności. Operatorem często wykorzystywanym do błyskawicznych przelewów jest BlueMedia, który realizuje przekazy bez względu na bank, w jakim klient ma konto. Analizą danych klienta zajmuje się konsultant specjalista, który na podstawie dostępnych informacji podejmuje decyzję, negatywną lub pozytywną.

 

Jeżeli myślisz o zakupie np. wyposażenia mieszkania, nie posiadasz do tego odpowiedniej kwoty, a nie chcesz brać standardowego kredytu, istnieje również drugie rozwiązanie - pożyczki na raty. To również jest pewnego rodzaju kredyt, z tą różnicą, że pośrednikiem między Tobą a bankiem jest sklep, który z tym bankiem współpracuje. W momencie zawarcia umowy stajesz się dłużnikiem banku i spłacasz raty na ustalonych warunkach. Firmy zazwyczaj reklamują tego typu usługi jako raty 0%, jednak należy dokładnie przyjrzeć się warunkom umowy, aby sprawdzić, czy rzeczywiście nie istnieją dodatkowe koszty. Jedynie w sytuacji, gdy kupujesz sprzęt za kwotę 1000 zł i spłacasz ją w ratach dających w sumie dokładnie tę samą kwotę, zerowe oprocentowanie jest prawdziwe. Jeśli musisz ponieść dodatkowe koszty, "0%" to tylko chwyt marketingowy. Ukrytymi kosztami mogą być m.in. ubezpieczenie, prowizja banku lub opłata za przedłużenie gwarancji zakupionego sprzętu. Również wydłużenie okresu spłaty może wiązać się ze zwiększeniem rat kredytu. Pożyczki na raty mogą być udzielane przez firmę pożyczkową lub bank i są dobrym rozwiązaniem dla osób, które nie mogą sobie pozwolić na krótki czas spłaty zobowiązania. Obecnie taką szybką pożyczkę można wziąć przez internet - wystarczą Twoje dane i numer konta bankowego. Takie rozwiązanie jest również korzystne dla osób z negatywną historią kredytową - większość firm nie korzysta bowiem z BIK (Biuro Informacji Kredytowej).

 

Nie musisz opuszczać miejsca zamieszkania, by otrzymać szybką pożyczkę - wystarczy komputer z łączem internetowym. Mimo łatwości jej uzyskania warto być ostrożnym i czytać nawet to, co napisane jest drobnym drukiem. Ostrożność zagwarantuje Ci bezpieczną transakcję i realizację finansowych potrzeb.

 


Zainteresował temat?

1

3


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat