ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Pożyczka w 15 minut przez internet - czy to się opłaca?

Środa, 11 marca 2020 1843
Pożyczka w 15 minut przez internet to dobre rozwiązanie w sytuacjach kryzysowych, ale nie tylko. To także sprawdzony sposób na sfinansowanie wymarzonego wyjazdu, prezentów, samochodu czy też remontu mieszkania. Zaletą ofert instytucji pozabankowych jest przede wszystkim mała ilość formalności oraz zautomatyzowany proces weryfikacji klientów. Dowiedz się, w jaki sposób szybko otrzymać pieniądze, kto może skorzystać z proponowanej oferty, gdzie znaleźć najlepsze opcje, a także czy szybkie pożyczki są opłacalne dla pożyczkobiorcy.

 

 Pożyczka w 15 minut przez internet dla kogo?

 

Podróż, remont, rozpoczęcie leczenia czy organizacja uroczystości — niezależnie od powodu, zastrzyk większej ilości gotówki może być niezbędny w wielu sytuacjach. Pieniądze od firm pożyczkowych przeznaczyć można na dowolny cel, bez konieczności ujawniania go w procesie aplikacji o wybraną kwotę. Pożyczka w 15 minut przez internet to dobry wybór dla wszystkich, którzy do serca wzięli powiedzenie „czas to pieniądz". Długotrwałe procedury przeprowadzane przez bank w rezultacie wnioskowania o kredyt to codzienność. Dodatkową przeszkodą w zdobyciu pieniędzy stanowią również konieczność przedstawienia zaświadczenia o dochodach oraz analiza historii kredytowej. Jednak uczestnictwo w bankowych formalnościach nie zawsze jest konieczne. Dzięki szybkim pożyczkom oszczędzić można czas, a przy tym uzyskać niezbędne środki finansowe. Dlaczego wzięcie pożyczki w większości przypadków zajmuje tak mało czasu? Wiele firm posiada automatyczny sposób weryfikacji klientów, dzięki czemu następuje on niemal natychmiast. Co więcej, w przypadku pożyczek bez BIK, klienci nie są sprawdzani w rejestrze dłużników. Ponadto nie są potrzebne zaświadczenia o dochodach. To zatem dobry wybór dla wszystkich, którzy potrzebują pieniędzy i jednocześnie nie mogą lub nie chcą rozpoczynać wielostopniowej weryfikacji, która przeprowadzana jest przez banki w przypadku starania się o kredyt.

 Pożyczka w 15 minut przez internet krok po kroku

Pierwszym krokiem przy wzięciu pożyczki jest wybór odpowiedniej oferty. Rynek szybkich pożyczek jest konkurencyjny, dzięki czemu firmy proponują różnorodne, często atrakcyjne warunki. Pożyczka powinna być dopasowana do potrzeb pożyczkobiorcy — wysokości potrzebnej kwoty, oczekiwanego czasu na spłatę, ilości rat oraz jego możliwości finansowych. Warto zwracać uwagę także na wysokość Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania oraz innych opłat, które wliczone są do rat i które spłacić należy wraz ze zwrotem pieniędzy. Kolejny etap to wypełnienie formularza online. Najczęściej do aplikacji online niezbędne są jedynie dowód tożsamości, numer konta, telefon oraz e-mail. Po uzupełnieniu ankiety i weryfikacji tożsamości przelewem bankowym wystarczy poczekać, na odpowiedz firmy pożyczkowej. Następnie pieniądze wysyłane są na konto wnioskującego. Istnieje również możliwość uzyskania pożyczki bez posiadania konta bankowego. W takim wypadku wypłata środków odbywa się za pomocą czeków GIRO, które zrealizować można w placówkach pocztowych. Coraz częściej o pożyczkę aplikować można również przez czat, a w czasie załatwiania pożyczki ułatwieniem mogą być boty, które pomagają przejść przez proces wypełniania formularza.

Pożyczka w 15 minut — zalety szybkich pożyczek

Szybka pożyczka w 15 minut oznacza nie tylko łatwy i nieczasochłonny proces aplikowania, ale przede wszystkim możliwość otrzymania przelewu na konto w krótkim czasie. Samo wypełnienie formularza zajmuje jedynie 2 minuty, a wnioskowaną kwotę uzyskać można często już w kwadrans. Dzięki temu posiadane zobowiązania finansowe spłacić można bez zbędnej zwłoki. W wielu miejscach pieniądze otrzymać można 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę przez 365 dni w roku. W krótkim czasie pozyskać można nawet do kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Pożyczka w 15 minut przez internet — czy się opłaca?

Opłacalność powinna być jednym z głównych kryteriów podczas brania pożyczki. Przed wyborem odpowiedniej oferty należy sprawdzić wysokość stopy procentowej, a także wysokość wszystkich opłat, jakie związane są z otrzymaniem pieniędzy. Ważna jest również ilość rat oraz czas spłaty. Coraz częściej pożyczki przez internet to oferty z obniżonym oprocentowanie, dzięki czemu mniejsza jest również wysokość i liczba miesięcznych rat. Dodatkowo skorzystać można z wielu promocji, takich jak np. RRSO 0% czy możliwość rozłożenia zadłużenia na wygodniejsze do spłaty części. Często atrakcyjne propozycje dostępne są dla osób, które korzystają z pożyczki w danej firmie po raz pierwszy. Ciekawe opcje oferują też nowe, wchodzące na rynek firmy. Z tego powodu warto regularnie śledzić rynek szybkich pożyczek. Dzięki temu wybrać można ofertę z najbardziej opłacalnymi warunkami, a sama pożyczka nie będzie stanowiła problemu w czasie spłaty. Pożyczka w 15 minut przez internet bez zaświadczeń na get-money.pl.

 


Zainteresował temat?

0

1


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat