Poznaliśmy najważniejsze rozstrzygnięcia w lidze amatorskiej

Wtorek, 15 czerwca 20211 1612
Na tydzień przed zakończeniem sezonu Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej organizowanej przez piotrkowski OSiR znamy najważniejsze rozstrzygnięcia. Mistrzem już wcześniej został Barwil-Omega, wicemistrzem Starówka, a na trzecim miejscu uplasowała się drużyna Prym-Galeria Wnętrz.

W wielkim skrócie: bez niespodzianek. Czwarta lokata dla Flexipalu, piąta dla Moszczenicy. Ponieważ nie ma II ligi, nikt nie poczuł goryczy spadku.

 

W miniony weekend swoje mecze wygrywali faworyci, a bodaj najbardziej męczył się mistrz (3:2 z KSTR Flexipal). Na boisku spotkanie WKS Proszenie – FCC Environment wygrali ci pierwsi, ale w swoim składzie mieli nieuprawnionego, bo zrzeszonego zawodnika i ostatecznie mecz zakończył się walkowerem dla FCC.

 

Ostatnia kolejka odbędzie się 19 czerwca na bocznym boisku Stadionu Miejskiego. Początek o godzinie 9.00.


Zainteresował temat?

0

2


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

emotikon ~emotikon (Gość)16.06.2021 13:47

Trener Daniel z Eko Luka prowadził drużynę? :)

01


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat