Poznaliśmy laureatów konkursu „Piotrkowska przyroda"

MOK Piotrków Wtorek, 30 czerwca 20201 1802
W Ośrodku Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim zostały wręczone nagrody w X edycji konkursu fotograficznego „Piotrkowska przyroda". Zmagania toczyły się w dwóch kategoriach wiekowych: wśród dzieci i młodzieży oraz pomiędzy seniorami 60+.

Ładuję galerię...

W środę (1 lipca) nagrodzone fotografie zostaną opublikowane na stronie internetowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim oraz na jego facebookowym profilu. Jury przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:


W kategorii dzieci i młodzież:
I nagrodę otrzymała Weronika Grzybowska,

II nagrodę - Julia Bułacińska,

III nagrodę - Damian Góra.
Wyróżnienia otrzymali: Anna Cybart, Bruno Ciżewski i Bartosz Patryarcha.


W kategorii seniorzy (60+):

I nagrodę otrzymał Stanisław Jakubczyk,

II nagrodę - Teresa Adamus,

III nagrodę - Alicja Petruzela.
Wyróżnienia otrzymali: Zbigniew Maciejewski, Wanda Michalska i Adam Niemczyk.


Jury podkreśliło bardzo wysoki poziom artystyczny zgłoszonych do konkursu prac fotograficznych. Oceniający byli pod wrażeniem nadesłanych na konkurs zdjęć ukazujących kreatywność i wrażliwość na piękno piotrkowskiej przyrody. Jurorzy w swojej ocenie zwracali uwagę na walory techniczne nadesłanych prac.


Organizatorem konkursu był Ośrodek Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim oraz Referat Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Piotrkowa Trybunalskiego.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Marlenka123 ~Marlenka123 (Gość)30.06.2020 22:30

Brawo i niech prezydent bierze przykład i nosi maseczke ...

30


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat