ARTYKUŁ SPONSOROWANY

"Pożegnalna kolacja" ze znanymi aktorami na piotrkowskiej scenie MOK-u

Czwartek, 21 marca 2019 2666
Jeśli ktoś planuje "pozbyć się"... przyjaciół, to znakomity przepis znajdzie 8 kwietnia na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury. Tego dnia w Piotrkowie w spektaklu "Kolacja pożegnalna" wystąpią Małgorzata Foremniak, Piotr Gąsowski i Janusz Chabior. Francuska komedia od lat cieszy się uznaniem publiczności na całym świecie, tym razem piotrkowscy teatromani będą mogli sprawdzić czy rzeczywiście dzieło De Alexandre de la Patellière i Matthieu Delaporte bawi do łez.

Ładuję galerię...

Jak pozbyć się z klasą i w miłej atmosferze uciążliwych i nielubianych przyjaciół? Znakomity i zabawny przepis na to przedstawią już wkrótce, 8 kwietnia w Piotrkowie znakomici aktorzy -  Małgorzata Foremniak, Janusz Chabior i Piotr Gąsowski. Tego dnia na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury piotrkowska publiczność będzie mogła zobaczyć, cenioną na całym świecie, francuską komedię autorstwa De Alexandre de la Patellière i Matthieu Delaporte, wyreżyserowaną przez Tomasza Dutkiewicza, zatytułowaną "Kolacja pożegnalna". 

 

To jak w końcu pozbyć się najlepszych przyjaciół? Pokrótce, za twórcami komedii, można powiedzieć, że to nic prostszego - wystarczy zaprosić ich do siebie do domu na wystawną kolację przy świecach, z ich ulubioną muzyka w tle, z ich ulubionymi potrawami i przepysznym winem, które uwielbiają. Uśmiechać się do nich uroczo, wprawiać ich w doskonały nastrój i rozmawiać z nimi na tematy, które ich przyjemnie zajmują. Po prostu przemiły i niezapomniany wieczór. Oczywiście nie należy ich nigdy uprzedzać, że to wasze ostatnie wspólne spotkanie... Prawdziwie cudowny przepis na wielką katastrofę towarzyską, która jak się można domyślić, w tym spektaklu będzie miała miejsce. "Kolacja pożegnalna" to komedia, która rozbawi widza do łez. Inteligentne dialogi okraszone kreacjami aktorów oraz piękna dekoracja zabiorą widza na... "Kolację pożegnalną"!

 

Bilety dostępne na: https://www.kupbilecik.pl/impreza-33248-kolacja.pozegnalna.piotrkow.trybunalski.html oraz w Miejskim Ośrodku Kultury.

 

Fot. Impresariat Teatralny


Zainteresował temat?

1

0


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat