Pożar w gminie Wolbórz

ePiotrkowRegion Sobota, 24 kwietnia 202110 11065
Do dużego pożaru doszło w piątek (23 kwietnia) po południu w Lubiaszowie, w gminie Wolbórz. Płonął tam budynek mieszkalny. Według wstępnej oceny strażaków, obiekt nie będzie się nadawał do zamieszkania.

Ładuję galerię...

Informacja o pożarze, do piotrkowskiej Państwowej Komendy Straży Pożarnej, napłynęła w piątek, tuż po 18.00. Płomienie objęły dużą część drewnianego dachu domu. - Przybyli na miejsce strażacy zastali cały dach budynku objęty ogniem. Na szczęście w środku nikt w tym czasie nie przebywał. Po odłączeniu prądu przystąpiono do akcji gaśniczej. Strażacy w aparatach ochrony dróg oddechowych podawali prądy wody w środku budynku. Pożar gaszono również z zewnątrz, m.in. z wykorzystaniem drabiny mechanicznej. Konstrukcja dachu oraz izolacja uległy całkowitemu spaleniu - informują strażacy ochotnicy z OSP Przygłów.

 

Przyczyną pożaru była awaria instalacji elektrycznej. 

 

W czterogodzinnej akcji gaśniczej uczestniczyło osiem zastępów straży pożarnej.


Zainteresował temat?

3

0


Komentarze (10)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Konowal ~Konowal (Gość)25.04.2021 11:34

Podniesie za wizyty i sie wyrowna

111


gosc2 ~gosc2 (Gość)24.04.2021 20:50

Współczuje ale tak to jest jak oszczędza się na zabezpieczeniach i na elektryku. To za drogo, to nie potrzebne u dziadka było tyle lat i działa. A na koniec płacz.

410


ja ~ja (Gość)24.04.2021 11:59

Współczuję właścicielom, wielka strata i trauma do końca życia.

171


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat