Pożar w gminie Aleksandrów

Strefa FMRegion Sobota, 17 sierpnia 20195 5751
W nocy z piątku na sobotę doszło do pożaru budynku mieszkalnego w miejscowości Sieczka w gminie Aleksandrów. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

W budynku znajdowała się piątka dzieci wraz z siódemką dorosłych. - Straż pożarna ewakuowała 5 osób ze względu na to, że znajdowały się one na wyższych piętrach. Mieszkańcy przebywający wówczas na parterze wyszli z budynku jeszcze przed przybyciem strażaków - poinformował nas młodszy brygadier Wojciech Pawlikowski, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Piotrkowie. 

 

Podczas pożaru na szczęście nikt nie ucierpiał. 


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)17.08.2019 12:48

Dobrze że nie mają wodociągu z Sulejowa i mieli czym gasic bo w uszczynie i poniatowie jak wybuchnie pożar to nie ma wody w hydrantach. Ale najważniejsze że będzie basen w Sulejowie.

32


gość ~gość (Gość)17.08.2019 14:52

Gość co masz na myśli, że poznamy "prawdziwe oblicza tego zdarzenia"?

10


gość ~gość (Gość)17.08.2019 13:36

Przecież ludzie sami wyszli z budynku.

10


gość ~gość (Gość)17.08.2019 13:15

Myślę że już nie długo opinia publiczna pozna prawdziwe oblicze tego zdarzenia a mianowicie "dowodzącego akcją"strażaka OSP.

20


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat