Pożar w budynku przy dworcu w Piotrkowie. Ogień mógł zaprószyć bezdomny

ePiotrkow Piątek, 24 stycznia 20208 15992
W czwartek przed godz. 22 w budynku handlowo-usługowym przy ul. POW w Piotrkowie Trybunalskim doszło do pożaru. Wcześniej przez niedopatrzenie zamknięto tam bezdomnego mężczyznę.

- Na miejsce wysłane zostały trzy zespoły straży pożarnej. Strażacy zastali pożar i zadymienie na klatce schodowej. Za jej zamkniętymi drzwiami znajdował się mężczyzna. Dowodzący akcją podjął decyzję, że konieczne będzie wyważenie drzwi, by dostać się do poszkodowanego. Ugaszono też palące się tam śmieci i oddymiono wszystkie pomieszczenia. Mężczyzna został wyprowadzony na zewnątrz i hospitalizowany. Z informacji, jakie uzyskaliśmy wynika, że był on osobą bezdomną. Wszedł na klatkę schodową, a pracownicy, którzy opuszczali budynek nie zauważyli go i zamknęli wewnątrz - powiedział nam mł. bryg. Wojciech Pawlikowski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Piotrkowie Trybunalskim.


Sam budynek nie ucierpiał na tyle, by konieczne było wyłączenie go z użytkowania. Niezbędne będzie jednak wykonanie drobnych prac remontowych.


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (8)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)25.01.2020 18:35

Bardzo tam drogie kebaby na dworcu mają już nie kupię

01


bohdan ~bohdan (Gość)24.01.2020 17:07

wina bezdomnych ale wieksza wina jest wlascicieli kamienic ktore nadaja sie do zburzenia a stoja i same sie sypia unas nie ma prawa bo jak by krali mandatami szybko by pozbywali sie nieurzytkiem

12


slavko ~slavko (Gość)24.01.2020 20:38

Do pożaru doszło w budynku /nowym/ przylegającym do Dworca PKS .

10


gość ~gość (Gość)24.01.2020 10:18

Proponuje kontrole w budynku przy ul.Narutowicza 20 jeszcze trochę to tam dojdzie do tragedii.Gdzie sa wlasciciele gdzie informacje ze to prywatny teren a od bezdomnych az sie tam roi budynek splonie tak jak ten kolo Biedronki

130


gość ~gość (Gość)24.01.2020 10:08

Czyja to wina?

73


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat