Pożar w Białej, jedna osoba nie żyje

ePiotrkowRegion Niedziela, 28 lutego 20215 6927
Do niewielkiego, ale tragicznego w skutkach pożaru doszło w jednym z domów w miejscowości Biała w gminie Sulejów. W piątek późnym wieczorem strażacy otrzymali sygnał o płomieniach. Na miejsce wyjechali zarówno zawodowi strażacy, jak i ochotnicy. Niestety 60-letna kobieta nie przeżyła.
fot. sulejow24.com

Jak poinformował nas rzecznik piotrkowskiej Komendy Miejskiej PSP, mł. bryg. Wojciech Pawlikowski - pożar wybuchł po godzinie 21.00. Na miejsce skierowano dwie jednostki ratowniczo-gaśnicze z Piotrkowa, a także ochotników z OSP Krzewiny i OSP Biała. Po przyjeździe na miejsce okazało się, że pożar był niewielki i przed przyjazdem straży zdążyli go ugasić świadkowie. Wynieśli też z domu około 60-letnią kobietę. Strażacy przystąpili do resuscytacji, ale przybyły na miejsce zespół ratownictwa medycznego mógł już tylko stwierdzić zgon. Przyczyna śmierci kobiety będzie jeszcze ustalana. Przyczyną pożaru było zaprószenie ognia - powiedział rzecznik.

 

Akcja straży i służb ratunkowych zakończyła się krótko przed północą.


Zainteresował temat?

2

1


Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość_xcc ~gość_xcc (Gość)28.02.2021 18:06

U kogo był ten pożar

11


gość_john ~gość_john (Gość)28.02.2021 17:36

Świeć Panie nad jej duszą

30


Kazik ~Kazik (Gość)28.02.2021 15:53

I co też wpiszą ,że przyczyna śmierci to Covid?

58


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat