Pożar stodoły w gminie Wolbórz [AKTUALIZACJA]

ePiotrkowRegion Środa, 11 marca 20200 5117
W nocy z wtorku na środę do pożaru stodoły i zabudowań gospodarczych doszło w miejscowości Polichno Budy w gminie Wolbórz.

Ładuję galerię...

Informację o pojawieniu się ognia strażacy z otrzymali po 1:00 w nocy. - W miejscowości Polichno zapaliła się stodoła. Na miejsce zostało zadysponowanych siedem zastępów straży. Po dwa z jednostki ratowniczo-gaśniczej w Piotrkowie oraz OSP w Wolborzu, a także po jednym z Żarnowicy, Polichna i Proszenia. Strażacy musieli ugasić stodołę, ale dodatkowo w wyniku pożaru zagrożone były obiekt mieszkalny i budynek gospodarczy, więc trzeba było skierować wodę również na nie, by nie doszło do rozprzestrzenienia się ognia. Akcja zakończyła się przed 5:00 w środę - powiedział nam mł. bryg. Wojciech Pawlikowski z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Piotrkowie. 

 

Stodoła i sprzęt który był w niej przechowywany w wyniku pożaru spłonęły. Na szczęście nikt nie został poszkodowany.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat