Pożar samochodu w Srocku

ePiotrkowRegion Niedziela, 28 czerwca 20205 10306
W niedzielę tuż po godzinie 12.00 przy drodze DK1 doszło do pożaru auta. Na ratunek ruszyły dwie jednostki OSP.
fot. FB / OSP KSRG SROCK

 Na miejsce zostały skierowane dwa zastępy druhów ochotników. Ze Srocka i Wodzinka - poinformował dyżurny Komendy Miejskiej PSP w Piotrkowie Trybunalskim.  Jak dodał - o pożarze powiadomił kierowca, któremu pojazd zapalił się w czasie jazdy. Na razie nie wiadomo jaka była przyczyna powstania ognia.

Na trasie pojawiły się chwilowe utrudnieniaw ruchu. W chwili pisania tego artykułu trwało jeszcze dogaszanie pojazdu.


Zainteresował temat?

1

1


Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)28.06.2020 22:10

Taki Ładny Amerykański,Hahahaha

26


fabian ~fabian (Gość)28.06.2020 18:29

Renia nie dała rady.

41


gość ~gość (Gość)28.06.2020 22:37

Na szczęście nic nam się nie stało i w porę zdążyliśmy uciec z auta. Wielkie podziękowania i nie dozgonna wdzięczność dla kierowców którzy stanęli z pomocą, a przede wszystkim dla strażaków z zastępu straży pożarnej w Tuszynie za udzielenie pomocy!!! Chwała i szacunek dla tych którzy odważą się narażać własne życie by ratować innych. Pamiętajmy kiedyś to my będziemy potrzebować pomocy!!!

90


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat