Pożar przy ul. Zamurowej

ePiotrkow Czwartek, 21 stycznia 20213 4605
Piotrkowscy strażacy, w czwartek po godzinie 7:00 otrzymali zgłoszenie o pożarze komórki lokatorskiej przy ul. Zamurowej. Na miejsce zostały zadysponowane trzy zastępy PSP.

Ładuję galerię...

- Po przyjeździe na miejsce zdarzenia strażacy błyskawicznie ustalili miejsce pożaru i zdołali szybko go ugasić. W wynik zdarzenia całkowicie spłonęło wyposażenie komórki lokatorskiej. Straty oszacowano na około 5000 zł - informuje mł. bryg. Wojciech Pawlikowski, oficer prasowy komendanta piotrkowskiej PSP. 

Ze wstępnych ustaleń wynika, że prawdopodobną przyczyną pożaru była wada urządzenia elektrycznego znajdującego się w komórce lokatorskiej. 


Zainteresował temat?

3

1


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość_tak dalej ~gość_tak dalej (Gość)21.01.2021 23:16

Trzy zastępy do jednej komórki? No na bogato idą nasze pieniążki.

12


gość_5gg ~gość_5gg (Gość)21.01.2021 20:09

To jeszcze Piotrków? A gdzie stare - nowe miasto? Miało być tak pięknie.

21


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat