Pożar przy Przemysłowej, czad w mieszkaniu przy Wojska Polskiego, wyciek gazu przy Okrzei

ePiotrkow Czwartek, 25 kwietnia 20190 6257
Pracowity dzień mieli dziś strażacy z Komendy Miejskiej PSP w Piotrkowie. Nie tylko interweniowali przy wypadku, do którego doszło w Al. Sikorskiego, wezwano ich także do pożaru pustostanu przy Przemysłowej i wycieku gazu przy ul. Okrzei.

Trzy zastępy strażackie gasiły pożar, który wybuchł w pustostanie przy ul. Przemysłowej w Piotrkowie. - W budynku miała przebywać jedna osoba, ale na miejscu strażacy tego nie potwierdzili. Prawdopodobnie człowiek ten opuścił budynek przed przyjazdem strażaków - mówi st. kpt. Piotr Kaźmierczak, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej PSP w Piotrkowie Trybunalskim. - Pożar został opanowany. 

 

Przy Wojska Polskiego strażacy interweniowali, bo lokatorów jednego z budynków zaalarmowała czujka czadu. Mundurowi pojechali więc na miejsce zmierzyć poziom tlenku węgla. 

 

Z kolei przy Okrzei doszło do wycieku gazu. Wezwano Straż Pożarną i pogotowie gazowe. - Rzeczywiście, w jednym z mieszkań została uszkodzona instalacja gazowa - mówi P. Kaźmierczak. - Gaz w tym mieszkaniu został zakręcony, uszkodzona instalacja musi zostać wymieniona. 

 

 


Zainteresował temat?

3

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat