Pożar kotłowni, mieszkańcy ewakuowani

ePiotrkowRegion Niedziela, 29 września 20191 6941
Do pożaru kotłowni w budynku mieszkalnym we Włodzimierzowie doszło w nocy w soboty na niedzielę. Mieszkańcy na szczęście zdołali się ewakuować jeszcze przed przybyciem służb.

- Do zdarzenia doszło w niedzielę kilka minut po północy we Włodzimierzowie przy ulicy Kolejowej – informują strażacy z OSP Przygłów. - Właścicielka mieszkania zauważyła wydobywający się dym z kotłowni i i natychmiast ewakuowała pozostałych mieszkańców oraz powiadomiła straż pożarną. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy z naszej jednostki.

 

Strażacy ugasili pożar i przewietrzyli budynek. Sprawdzili również czy w pomieszczeniach nie zgromadziły się niebezpieczne gazy.


Zainteresował temat?

3

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)29.09.2019 10:30

Pozdrawiam strażaków z Przyglowa, szczegolnie Pana w zoltym helmie????

30


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat