Pożar kamienicy na Starówce [wideo]

ePiotrkow Sobota, 21 listopada 202040 20600
Do pożaru budynku mieszkalnego doszło w sobotni (21.11) poranek w Piotrkowie Trybunalskim. Płomienie objęły część kamienicy przy ul. Starowarszawskiej 26.

Ładuję galerię...

- Zgłoszenie dotyczące tego pożaru wpłynęło do nas w sobotę około 9.20. Na miejsce zostały zadysponowane trzy zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Piotrkowie Trybunalskim. Po dojeździe na miejsce zastaliśmy mieszkanie objęte pożarem. Lokatorzy byli już jednak na zewnątrz. Strażacy rozpoczęli działania gaśnicze, a jednocześnie zajęli się ewakuacją pozostałych osób, które przebywały w tym budynku. Było to konieczne ze względu na zadymienie, jakie pojawiło się w tej kamienicy - powiedział nam mł. bryg. Wojciech Pawlikowski, oficer prasowy KM PSP w Piotrkowie.

 

 

Przyczyny pojawienia się w tym miejscu ognia będą wyjaśniane. 

 

 


Zainteresował temat?

1

1


Komentarze (40)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość_trololo ~gość_trololo (Gość)25.11.2020 12:01

Do roboty, dzieci nie robic i na 500 plus nie liczyć. Pan Bóg Dał rece i nogi i mózg to do pracy już.

00


gość_gość ~gość_gość (Gość)22.11.2020 13:09

Powiem tak, znam to towarzystwo...
Wiadomo stało się nieszczęście. Nigdzie to nigdy nie pracowało, teraz dostaną mieszkanie od miasta. Takim to zawsze się udaje. Dejta bo mi się należy!
Ale do pracy to wołem nie zaciągniesz!

81


zgodnie ~zgodnie (Gość)23.11.2020 09:28

czyli rewitalizacja przebiega zgodnie z planem dobrze dobrze, młode stare miasto. problem z najmem nowych mieszkań z kamienicach obok się rozwiązuje dobrze dobrze.

20


gość_ggg ~gość_ggg (Gość)21.11.2020 19:27

Rodzinie pomoże dużo osób jak i rodzina. Sami nie zostaną. A miasto uważam że powinno dać im mieszkanie w wyremontowanychh kamienicach.

16


gość_"gość" 05 ~gość_"gość" 05 (Gość)23.11.2020 06:11

W jakim wieku są dzieci

10


gość_gosc ~gość_gosc (Gość)21.11.2020 18:35

Ubranka i rzeczy zawozimy bezpośrednio do Potrzebującej Rodzinki gdzie przebywa po tej tragedii
Księdza Piotra Skargi 6 m 16. Piotrów Trybunalski

40


gość_gosc ~gość_gosc (Gość)22.11.2020 11:50

A ja uważam, że miasto nie powinno im "dawać" dlaczego??? No chyba mając mieszkanie się je ubezpiecza. Ludzie musza sobie sami radzić. Brak ogromne kredyty i sobie radzić. Dlaczego ktoś komuś coś ma dawać??? Skąd te naleciałości dej???? Dej bo mi się należy. Oczywiście, że są wypadki losowe, ale myślę że każdy mądry, dorosły człowiek wie, że może się coś wydarzyć i ubezpiecza mieszkanie, siebie, rodzinę i nie liczy, że ktoś coś mu da. No ludzie!

41


gość_g ~gość_g (Gość)21.11.2020 20:01

Chyba pożar to najgorsze co może spotkać człowieka

20


klincz ~klincz (Gość)21.11.2020 22:34

https://zrzutka.pl/muc5nd

00


gość_gość ~gość_gość (Gość)21.11.2020 19:09

A gdzie włodarze miasta są? Pomogą bo jakoś cisza .

20