Powstała chóralna wersja "Bella Ciao"

Strefa FMŁódzkie Czwartek, 04 czerwca 20201 1809
Chórzyści Filharmonii Łódzkiej przygotowali niespodziankę dla miłośników koncertów wokalnych. Jeszcze w tym tygodniu na swoim profilu na Facebooku zaprezentują swoją wersję popularnego utworu "Bella Ciao".
Screen z teledysku do utworu

W projekcie pod kierunkiem Dawida Bera wzięło udział 49 osób. Wokalistów wspiera czteroosobowy zespół akompaniujący.

 

Premiera całości materiału planowana jest na piątek o godz. 19.00 na Facebooku Filharmonii Łódzkiej.

 

Poza tym filharmonicy zaprezentują "Black and White Rag" George'a Botsforda, popularyzatora stylu ragtime, w aranżacji Jan Jennings. Wystąpią: Beata Tarnowicz - Kamińska, Roksana Puchniarz i Juliusz Wesołowski. W kolejnym odcinku cyklu "Kolory Polski. Impresje" Maria Katarzyna Filipiak wykonuje "Łabędzia" Camielle'a Saint- Saënsa na terenie Klasztoru salezjanów w Lutomiersku.

 

Z kolei na portalu Spotify czeka już gotowa playlista z utworami muzycznymi na czerwiec, opracowana na podstawie repertuaru z tego miesiąca, który miał zostać wykonany w Filharmonii Łódzkiej.


Zainteresował temat?

1

1


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)04.06.2020 15:13

Słabe

30


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat