Powstaje teledysk promujący Sulejów

Strefa FMRegion Czwartek, 14 stycznia 20213 1470
Młodzi artyści z grupy wokalnej „Cykady", która działa przy Miejskim Ośrodku Kultury w Sulejowie, zaczęli kręcić teledysk. Po cyklu zajęć przeprowadzonych w formie zdalnej, finalizują właśnie swój projekt audio-wizualny pod nazwą "Mój Sulejów - chcę zostać tu!".
fot. MOK Sulejów

Teledysk powstaje na podstawie nagrań wideo zrealizowanych w studiu, choć można odnieść wrażenie, że sceny są kręcone w plenerze. Zastosowano tu bowiem taki trik, jaki znamy z kina i telewizji - obraz jest nakładany na wybrane tło.


Teledysk powstaje do autorskiej piosenki instruktorki grupy - Anetty Bartłomiejczyk. Efekty będzie można obejrzeć już niebawem, m.in. na stronie internetowej gminy, pod adresem www.sulejow.pl. Wersję audio usłyszymy też na antenie radiowej.


Zainteresował temat?

3

1


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość_obiektywny ~gość_obiektywny (Gość)14.01.2021 18:21

Kładka, pogłębiona Pilica, plaże i jeszcze teledysk a jeszcze im mało i marzy się S12.

40


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat