ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Powiększanie ust Piotrków Trybunalski - Bełchatów

Piątek, 21 sierpnia 2020 1520
Powiększanie ust w Piotrkowie Trybunalskim i Bełchatowie jest bardzo popularnym zabiegiem. Przede wszystkim pozwala na uzyskanie efektu pełnych i symetrycznych ust. Jest to zabieg mało inwazyjny, który poleca się osobom, które mają problem z widocznymi zmarszczkami wokół ust. Mogą go stosować również osoby, które mają naturalnie dość wąskie usta i zgłaszają takie problemy jak ciągłe ich pierzchnięcie oraz małe nawilżenie. Jest to zabieg idealny dla pań, które wyczuwają małe nawilżenie ust, ale również chcą pozbyć się widocznych na nich zmarszczek.

Na czym polega zabieg powiększania ust?

 

Takie zabiegi medycyny estetycznej, jak powiększanie ust, są wykonywane przez wykwalifikowanych kosmetologów po odpowiednich kursach. Dzięki ich specjalistycznej wiedzy zabieg jest w pełni bezpieczny dla nas i nie powoduje komplikacji. Polega on na podanie pod skórę środka z zawartością kwasu hialuronowego lub botoksu. Kwas hialuronowy jest naturalnym składnikiem naszej skóry i może być stosowany bez względu na nasze uczulenia, ponieważ bardzo rzadko zdarza się, by skóra reagowała negatywnie na podawany pod nią środek z kwasem hialuronowym. Dzięki niemu skóra na ustach nie tylko jest znacznie bardziej napięta, ale przede wszystkim bardziej nawilżona. Wiele osób stosuje taki rodzaj powiększania ust, nie tylko dla lepszego zarysowania jego konturu, ale przede wszystkim w celu ich nawilżenia. Kwas hialuronowy utrzymuje się pod skórą przez około rok. W tym czasie możemy zauważyć znacznie lepsze wypełnienie ust, ale także ich nawilżenie i poprawienie kolorytu. Przed zabiegiem w usta wstrzykiwany jest środek znieczulający. Po jego podaniu, jest wstrzykiwany w drugiej kolejności środek z kwasem hialuronowym. Do odpowiedniego wypełnienia ust używane jest od 1 ml do 2 ml środka.

 

Powiększenie ust cena – ile kosztuje powiększenie ust?

 

Zabieg powiększenia ust w Łodzi można przeprowadzić w gabinecie medycyny estetycznej HollyElite w cenie 800 zł, więcej informacji znajdziesz na stronie: https://powiekszanieustlodz.pl/powiekszanie-ust-lodz/. Zapraszamy wszystkie osoby chętne z Piotrkowa Trybunalskiego, Bełchatowa i okolic.

 

Czy powiększanie ust boli?

 

Powiększanie ust jest zabiegiem w pełni bezbolesnym. Znacznie poprawia nawilżenie ust, ale przede wszystkim zmniejsza ich asymetrię oraz sprawia, że są pełniejsze. Po zabiegu możemy normalnie funkcjonować i nie ma skutków ubocznych. To zabieg przynoszący bardzo dobre rezultaty, widoczne natychmiastowo. Na drugi dzień po zabiegu usta wyglądają znacznie lepiej i efekty zabiegu są znacznie lepiej widoczne.

Po zabiegu na pewno zauważymy, że nasza skóra na ustach jest lepiej napięta, a także usta są lepiej nawilżone. Zmniejszą się zmarszczki wokół ust oraz ewentualna asymetria w ich budowie.

 

Jakie środki ostrożności należy zachować po zabiegu powiększania ust?

 

Po pierwszych dwóch godzinach od zabiegu nie należy zbyt mocno dotykać ust, które mogą być lekko podrażnione. Dobrym wyborem będzie trzymanie na nich kostki lodu. Przez tydzień od zabiegu warto zrezygnować z korzystania z solarium bądź sauny, by nie nagrzewać skóry ust. Nie jest wskazane również ich mocne złuszczanie przez tydzień po zabiegu.

Zabieg nie może być wykonany w przypadku opryszczki, ran w miejscu zabiegowym


Zainteresował temat?

1

0


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat