Powiat przygotowuje się do masowych szczepień

Powiat PiotrkowskiRegion Niedziela, 04 kwietnia 202172 6383
Dwa nowe punkty szczepień powstaną na terenie powiatu piotrkowskiego. Starostwo zapowiada utworzenie ich w Rozprzy oraz Moszczenicy i nie wyklucza możliwości powstania kolejnych. Nowe punkty są niezbędne w związku z rozpoczęciem masowych szczepień w naszym regionie.
K. Żołądek

Starosta powiatu piotrkowskiego Piotr Wojtysiak wziął udział w konsultacjach zorganizowanych przez Łódzki Urząd Wojewódzki w tej sprawie, deklarując, że uruchomienie tych punktów będzie możliwe 18 kwietnia.


Piotr Wojtysiak zadeklarował także, że w razie potrzeby kolejne dodatkowe punkty szczepień zostaną utworzone w Sulejowie oraz Woli Krzysztoporskiej.


Na temat organizacji pracy w dodatkowych punktach będziemy jeszcze informować.


Zainteresował temat?

3

7


Komentarze (72)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

antys. ~antys. (Gość)06.04.2021 09:24

Za cokolwiek pis się weźmie to natychmiast pojawia się chaos, bałagan , burdel. Ze szczepieniami również.

94


Piotr.Covianin Piotr.Covianinranga05.04.2021 07:39

To pierwszy przypadek w historii, że nie szuka się leku dla osób już chorych , tylko szczepi ( nie waidomo czym) osoby teoretycznie zdrowe. Teoretycznie bo praktycznie nie ma badań kwalifikujących do szczepień. Chorzy są pozostawieni przez stytem ochorny zdrowia i rząd. Dlaczego w ramach eksperymentu stosują niesprawdzone szczepionki a nie mogą stosować np. amantadyny ?? Ten lek ma udowodnione pozytwyne działanie a szczepionki nie. Przypomnijcie sobie, kilka miesiecy temu minister urdzony w niedzielę zapowiadał , że dla zaszczepionych będą zniesione rózne zakazy, że nie beą się ludzie zarażać , otworzygospodarkę itp. , że to jest rozwiążanie problemu . A dzisiaj co? Zszczepienie też chorują a minister zmienia zdanie i twierdzi, że szczepionka tylko złagodzi przebieg choroby jego znamienna wypowiedź "norlmaność z przed pandemii nie wróci już nigdy" Tu wcale nie chodzi o nasze zdowie i życie . Gra toczy się o zupełnie coś innego. ps. włączcie myślenie wyłączcie telewizor.

153


Piss Land ~Piss Land (Gość)05.04.2021 16:14

Jak wynika informacji przekazanych przez posła KO Dariusza Jońskiego, w jednym z rzeszowskich punktów szczepień można było otrzymać preparat bez rejestracji i skierowania. Medialne ustalenia mówią natomiast o tym, że szczepieni byli tam 20- i 30-latkowie. W stolicy woj. podkarpackiego, gdzie wkrótce mają odbyć się wybory prezydenckie, pierwszą dawką zaszczepiono już 86 tys. osób.

44


słoninowy słoń ~słoninowy słoń (Gość)04.04.2021 22:01

Czy osoby szczepione są informowane, że biorą udział w EKSPERYMENCIE MEDYCZNYM? Czy są informowane, że szczepionka nie daje gwarancji ochrony przed chorobą, a za ewentualne powikłania poszczepienne NIKT (od producenta do szczepiącego) nie bierze odpowiedzialności?

122


Kazik ~Kazik (Gość)04.04.2021 14:13

Pytanie czy będą mieli kogo szczepić zaszczepieni zarażają przez 5 tygodni innych sami chorują mam przykłady moich znajomych wiec dopiero będzie się działo a służba zdrowia padnie . Od kiedy zaczęto szczepić cały czas jest wzrost zakażeń a ciemny lud nie widzi co sie dzieje ,ze to celowa robota

126


Wake Up! ~Wake Up! (Gość)05.04.2021 02:13

A to co? Łapanki będą robić? Rozumiem że Starosta bierze pełną odpowiedzialność i w przypadku ciężkich powikłań pokryje wszystkie koszty hospitalizacji w tym również grube odszkodowanie w przypadku zgonu po zastrzyku????

92


filomena ~filomena (Gość)05.04.2021 10:07

Co najmniej 10 milionów Niemców przyjęło już pierwszą dawkę szczepionki przeciw COVID-19. Minister zdrowia kraju Jens Spahn, stwierdził, że osoby po obu dawkach, mogłyby wkrótce korzystać z różnych usług bez obowiązku pokazywania negatywnego testu na koronawirusa.

35


Miszel ~Miszel (Gość)05.04.2021 12:10

super, będę obywatelem drugiej kategorii, nie mogę się doczekać drugiej segregacji i przyszłych obozów śmierci dla niezaszczepionych, bo masoneria przez swoje media zrobi z nas terrorystów Nowego Porządku Świ....Nowego Ładu ;))

42


sęd. ~sęd. (Gość)04.04.2021 13:06

Okazało się , ze wszyscy młodzi politycy już się zaszczepili, duża częśc jako wykładowcy uczelni co jest zrozumiałe z uwagi na zajęcia odbywające się w trybie zdalnym. Dwa dni temu chamskim przekrętem Dworczyka wpasowano resztę 40 latków, a seniorzy , chorzy przewlekle itd. , niech zdychają. Dworczyk wyleczył mnie ze wszelkich złudzeń co do pisowskiej władzy.

137


Gavi ~Gavi (Gość)04.04.2021 23:42

Czy po otrzymaniu szczepionki stanę się miłośnikiem pełeselu ?

41


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat