Poważny wypadek w gm. Rozprza. Cztery osoby ranne

ePiotrkowRegion Niedziela, 30 czerwca 201929 23136
W Janówce w gminie Rozprza doszło do poważnego zdarzenia drogowego, w którym uczestniczyły trzy pojazdy. Cztery osoby odniosły obrażenia, jedna wskutek zderzenia wypadła przez przednią szybę.

O szczegółach wypadku opowiedziała nam asp. Ilona Sidorko, oficer prasowy KMP w Piotrkowie Trybunalskim. - Kierujący chevroletem, jadący drogą krajową nr 91 na wysokości Janówki nie zachował bezpiecznego odstępu od poprzedzającej go toyoty i uderzył w jej tył. Uderzony pojazd zjechał na porzeciwległy pas ruchu i zderzył się z passatem. Obecnie trwa akcja ratunkowa.

 

Wskutek zderzenia jedna osoba została zakleszczona w pojeździe, a inna wypadła przez przednią szybę samochodu. Sprawca wypadku podczas badania alkomatem wydmuchał blisko 0,5 promila. Obecnie policja wyznaczyła objazd dla dk nr 91. Jadąc od Piotrkowa należy kierować się ul. Moryca, a od Rozprzy trzeba jechać dk nr 1.


Zainteresował temat?

5

1


Komentarze (29)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Widz ~Widz (Gość)30.06.2019 14:23

Tam, na miejscu, widać było, że świadomość ludzi i wiedza jak się zachować,jest coraz wyższa.
Poza tym na miejscu był jakiś strażak i po cywilnemu pielęgniarka i policjant. Doskonale panowali nad wszystkim zanim przyjechała Straż Pożarna i Policja. Stan obrażeń każdego z poszkodowanych był odrazu oceniony, udzielana pomoc, pojazdy zabezpieczone przed pożarem i przesunięciem, opanowany ruch pojazdów, zwłaszcza tych, którym mimo wszystko się spieszyło.
Ogólnie widać było ogólną współpracę, zaangażowanie i chęć bezinteresownego niesienia pomocy innym. Widząc to, wiem, że znieczulica w Nas Polakach, ludziach, przemija.
Dziękuję tak poprostu, tym, którzy dołożyli część siebie w niesieniu pomocy innym oraz tym, którzy nie przeszkadzali, bo w ten sposób też bardzo pomogli.

231


gość ~gość (Gość)30.06.2019 14:01

Jakie to były samochody?

20


gość ~gość (Gość)30.06.2019 13:20

Nagminnie sie potwierdza zasada, ze im lepsze auto, tym gorszy/glupszy kierowca. Za nic sobie maja bezpieczenstwo wlasne i innych.

163


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat