Powalczą o zwolnienie z teorii

ePiotrkow Wtorek, 23 sierpnia 20163 2568
"Zwolnieni z teorii" to ogólnopolska akcja, której celem jest rozwój praktycznych umiejętności uczestników z zakresu zarządzania projektami oraz inspiracja do aktywności społecznej. Choć zapisy do następnej edycji ruszają dopiero we wrześniu, to czwórka młodych uczniów - wśród których jest piotrkowianka - już teraz ruszyła z projektem, za sprawą którego chciałaby promować czytelnictwo.

Sylwia, Dagmara, Julka i Bartek - właśnie ta czwórka zamierza zawalczyć o Project Managment Principles - certyfikat, dokument potwierdzający zdobyte doświadczenie i wiedzę o najważniejszych elementach zarządzania projektami, wystarczającą do samodzielnej realizacji projektu, również społecznego. Jak czwórka chce to osiągnąć?

- Nasza strona nazywa się BOOKmystery i chcemy promować czytelnictwo poprzez zadawanie różnego typu zagadek związanych z tymi tytułami - wyjaśniają.

"O co chodzi w naszych akcjach? Mają one na celu nie tylko reklamę naszej strony, lecz również zachęcenie do czytania konkretnych książek. W spisie poniżej możesz wyszukać zagadkę, na którą trafiłeś. Następnie dowiedzieć się do jakiej powieści ona nawiązuje, tak aby w niej znaleźć odpowiedzi na wszystkie dręczące cię pytania. Potem napisz do nas o swoich wnioskach, a my powiemy, czy dobrze myślisz" - piszą na swojej stronie internetowej.

- Staramy się zachęcać do czytelnictwa, a przy tym dobrze się bawić. Akcje są spontaniczne, nasze filmiki też - mówi Dagmara. Edycja na rok 2016/2017 rozpoczyna się dopiero we wrześniu, ale już teraz można zaglądać na stronę młodych pasjonatów czytelnictwa oraz na fanpage.


Zainteresował temat?

3

3


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Al Bundy Al Bundyranga24.08.2016 00:31

O ile dobrze skumałem, to tych czworo chce zachęcać do czytania książek. No spoko, OK. Ale jak ma się do tego tytuł artykułu? O jakie zwolnienie z teorii będą walczyć? A to:

Cytuję:
właśnie ta czwórka zamierza zawalczyć o Project Managment Principles - certyfikat, dokument potwierdzający zdobyte doświadczenie i wiedzę o najważniejszych elementach zarządzania projektami, wystarczającą do samodzielnej realizacji projektu, również społecznego


brzmi zupełnie jak jakiś korpobełkot.
Teraz z nawet najbardziej prozaicznych czynności trzeba robić "projekty" i bić się o certyfikaty?

12


Blekicham ~Blekicham (Gość)23.08.2016 12:34

Bardzo dobrze ze mlodzi maja pasje i chca ja promowac.

41


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat