Potrącił i uciekł. Był pijany

Strefa FM Wtorek, 11 grudnia 201829 11739
Rowerzystka przechodziła przez pasy, została potrącona przez samochód. Kierujący fiatem seicento uciekł z miejsca zdarzenia. Do wypadku doszło we wtorek po godzinie 10 w al. Piłsudskiego w Piotrkowie.
fot. Ł. Michalczyk

21-letni mieszkaniec powiatu piotrkowskiego nie zatrzymał się przed przejściem dla pieszych i potrącił przechodzącą na pasach kobietę. Następnie mężczyzna uciekł z miejsca zdarzenia. Po policyjnym pościgu sprawca został zatrzymany w Biskupiej Woli w gminie Czarnocin. Okazało się, że już wcześniej odebrano mu uprawnienia do kierowania pojazdami. Badanie alkomatem wykazało 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. 


Zainteresował temat?

4

0


Komentarze (29)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

xx ~xx (Gość)11.12.2018 22:25

"Po policyjnym pościgu sprawca został zatrzymany w Biskupiej Woli"
seicento uciakało prawie 20km przed policja! To czym oni je gonili? Rowerami czy na rolkach?

73


. ~. (Gość)11.12.2018 12:28

Pijak uciekał 20 kilometrów...

230


gość ~gość (Gość)12.12.2018 12:08

Lepiej sprawdźcie czy sąd w Piotrkowie funkcjonuje.

00


Rrrrr ~Rrrrr (Gość)11.12.2018 14:33

Na pewno przechodziła. Jest nagranie jak przechodzi?

116


gość ~gość (Gość)11.12.2018 12:44

No,i dla takiego gnoja powinno być zabrane prawo jazdy, na co najmniej 20 lat.Jak w tym czasie odważy się wsiąść do samochodu, jako kierowca,dziesięć tysięcy kary,albo 5 lat odsiadki.Może wtedy,debile zaczną myśleć, jak wsiądą do samochodu po alkoholu, albo po narkotykach.

390


gość ~gość (Gość)11.12.2018 15:31

Gdzie radary ja się pytam.

43


gość ~gość (Gość)11.12.2018 17:39

Chciałbym go spotkać face to face, Patologia!!!

20


gość ~gość (Gość)11.12.2018 16:51

Po policyjnym poscigu???? To kierowca ktory byl swiadkiem zdarzenia za nim pojechal. Brawo za taka postawe

101