Poszukiwany listami gończymi odnaleziony po 12 latach

PolicjaRadomsko Niedziela, 17 lutego 20193 10394
59-letni mężczyzna pochodzący z Przedborza przez 12 lat ukrywał się przed organami ścigania. Był poszukiwany listami gończymi. Kryminalni zatrzymali go we Wrocławiu.

Jak ustalili radomszczańscy kryminalni, mężczyzna w 2007 roku zerwał kontakt z rodziną i wyjechał z Przedborza. W lutym 2019 roku dowiedzieli się, że poszukiwany 59-latek pracuje na budowie we Wrocławiu. Mężczyzna zmienił wygląd i przez wiele lat posługiwał się danymi swojego brata. Policjanci wytypowali kilka placów budowy, a na jednym z nich znaleźli poszukiwanego. 59-latek był zaskoczony wizytą policjantów. Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do policyjnego aresztu. Teraz kolejne lata spędzi w zakładzie karnym, odbywając karę pozbawienia wolności.


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)19.02.2019 07:12

Teraz to ukraińcy, gruzini i inni mają pole do popisu. Kradzierze, włamania i hyc za granicę

10


fm ~fm (Gość)18.02.2019 08:04

chłop sam się zresocjalizował poszedł do pracy a teraz w kiciu będzie siedział. ciekawe za co był ścigany.

92


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat