Poszukiwany 13 listami gończymi i Europejskim Nakazem Aresztowania zatrzymany

Policja KMP Piotrków Poniedziałek, 19 sierpnia 20191 6560
Ma na koncie kradzieże, włamania i pobicia. Był poszukiwany na podstawie 13 listów gończych i Europejskiego Nakazu Aresztowania. 22-letniego przestępcę zatrzymali policjanci z Piotrkowa.

Funkcjonariusze poszukiwali mężczyzny skazanego za różnego rodzaju kradzieże, kradzieże z włamaniem oraz pobicia. Jak informują policjanci, w ubiegłym tygodniu około godziny 12 zapukali do drzwi mieszkania przy ulicy Sienkiewicza w Piotrkowie Trybunalskim. Drzwi otworzyła kobieta, a sam poszukiwany leżał na łóżku w pokoju. Szybka reakcja wywiadowców nie dała 22-latkowi szans na ucieczkę i został on zatrzymany. Był bardzo zaskoczony, ponieważ zdążył wejść do mieszkania po kilku latach przebywania poza granicami kraju.


Zainteresował temat?

2

1


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Alladyn ~Alladyn (Gość)19.08.2019 08:21

Taki smark a jaki imponujący "dorobek".

180


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat