Poszukiwani świadkowie wypadku w Rzejowicach

NTL RadomskoRadomsko Wtorek, 05 lutego 20190 5430
Radomszczańscy policjanci poszukują świadków wypadku, do którego doszło w sobotę (2 lutego) po godzinie 15.00 w Rzejowicach. Funkcjonariusze chcą ustalić dokładny przebieg zdarzenia i proszą wszystkich, którzy posiadają jakieś informacje na ten temat, aby zgłosili się na komendę w Radomsku.

W sobotę  na dk 42 kierujący oplem, z nieznanych powodów, uderzył w drzewo. W wyniku wypadku 39-letni kierowca został przewieziony do Szpitala Powiatowego w Radomsku, zaś 28-letnia pasażerka w stanie ciężkim  została przetransportowana śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Łodzi.

 

Policjanci apelują o to, aby wszyscy świadkowie zdarzenia tego zgłaszali się do nadkom. Arkadiusza Bednarczyka (nr tel. 690 115 392). 


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat