ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Poster: Jak Uczynić Biznes Restauracyjny Łatwiejszym

Czwartek, 11 października 2018 1791
System w chmurze Poster umożliwia uproszczenie Biznesu, pozwala na zmniejszenie kolejki oraz spędzanie mniejszej ilości czasu na obsłudze klientów. Twórcy tego systemu opowiedzieli szczegółowo o jego aspektach technicznych.

Dla kasjera będzie komfortowo pracować z Poster po 15 minutach użytkowania: interfejs jest intuicyjny i nie zależy od typu urządzenia oraz systemu operacyjnego. Dlatego też nie ma konieczności poświęcania czasu, czy pieniędzy na przeszkolenie personelu. Poster jest systemem POS, działającym efektywnie już od pierwszego dnia instalacji i konfiguracji. Z uwagi na to, że jest to system w chmurze i działa w przeglądarce, nie ma konieczności zakupu specjalnego sprzętu, ani spędzania wielu godzin na jego ustawieniu.

 

Dlaczego jest to opłacalne

 

Poster działa efektywnie, nawet bez obecności internetu: Każde urządzenie zapisuje wszystkie dane o zamówieniach, a po ponownym połączeniu z internetem wysyła je do operatora chmury. W praktyce oznacza to, że biznes nie jest zależny od obecności internetu, czy jego braku, lub od systemu operacyjnego na urządzeniach. Poster jest zupełnie autonomicznym produktem, pozwalającym łączyć w sposób harmonijny instytucje jednej sieci.

Program do restauracji powinien być skalowalny, a w przypadku Poster jest to jedna z jego głównych zalet. Nie jest ważna wielkość biznesu, jego skupienie, albo rozpowszechnienie. Niezależnie od tego, czy mamy do czynienia z pizzerią, restauracją, pubem, piekarnią, a nawet z kuchnią na kółkach, system księgowy będzie działał z identyczną wydajnością. Poster został skonfigurowany dla każdego projektu i bierze pod uwagę nie tylko pieniądze, ale również zasoby materialne.

 

Zaoszczędź czas oraz pieniądze

 

Możliwości systemu umożliwiają kontrolę przychodów oraz oszacowanie kosztów. W dłuższej perspektywie pozwoli to ocenić sukces firmy i jej potencjał ekspansji. W panelu administracyjnym Poster można dokonać przeglądu wszystkich danych dotyczących firmy.

Poster wyposażony jest również w narzędzie umożliwiające pracę z podatkami, a sam system korzysta z bezpiecznego protokołu HTTPS: informacje na temat pieniędzy, jak i same pieniądze będą bezpieczne. Można ustawić hasło dla większości ważnych działań. Dlatego możesz zapomnieć o potencjalnej kradzieży, czy braku dyscypliny. Zyski pozostaną wysokie, głównie dzięki temu, że właścicielowi zakładu oraz zatrudnionym menadżerom będzie łatwiej kontrolować cały proces.

 

Przejrzystość

 

System umożliwia wzięcie pod uwagę liczby produktów pozostawionych w kasie i zrozumieć, kiedy nastąpi konieczność zrobienia następnych zakupów. Poster posiada umiejętność automatycznego obliczania kosztów, dzięki czemu staje się możliwe zaoszczędzenie pieniędzy bez konieczności podwyżek cen żywności i napojów. Ten program sam potrafi przeprowadzić inwentaryzację: jego użytkownik potrzebuje jedynie informacji dotyczącej stanu zapasów. Właściciel nic nie musi robić manualnie.

 

Skalowalność Poster rozciąga się na model wyjścia danych: system jest równie wygodny zarówno dla kasjera, jak i dla menedżera. Pracownicy na różnych stanowiskach posiadają różny stopień dostępu. Umożliwia to skuteczne unikanie niechcianych sytuacji, jak na przykład takich, gdy pracownicy będą chcieli wprowadzić sfałszowane dane z korzyścią dla siebie.

Dodatkowym plusem tego systemu jest bardzo łatwe tworzenie menu oraz map technicznych. Można rozróżnić w systemie wiele kategorii wspólnych produktów i jest on w stanie samodzielnie utworzyć menu, z uwzględnieniem kosztów. Umożliwia to szybkie otwarcie instytucji, lub jej bardziej dynamiczny rozwój.  

 

Funkcje dodatkowe

 

Poster można zintegrować z 1C lub zastosować aplikację na smartphony, Androida, czy iOS do przeprowadzania analizy sukcesów, które odnosi instytucja. Jeżeli niektóre produkty cieszą się lepszym lub gorszym zainteresowaniem od innych, dobrze jest zauważyć to tak szybko, jak jest to tylko możliwe. Integracja z aplikacjami innych producentów jest kolejnym plusem systemu.

 

Biznesmen uzyskuje ujednoliconą infrastrukturę, która umożliwia mu kontrolę jakości pracy swoich pracowników, oceniać zysk i ilość zasobów, obliczać koszt i spędzać mniej czasu na rutynie.


Zainteresował temat?

0

0


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat