Posluchaj rozmów z kandydatami na prezydenta Piotrkowa

Strefa FM Piątek, 19 października 201853 8175
W Strefie FM prowadziliśmy dwutygodniowy cykl wyborczy, w którym rozmawialiśmy z kandydatami na radnych miejskich, powiatowych i wojewódzkich oraz kandydatami na prezydenta Radomska i Piotrkowa. Poniżej prezentujemy zapis rozmów z kandydatami ubiegającymi się o fotel prezydenta Piotrkowa.

Z kandydatami na prezydenta Piotrkowa Trybunalskiego rozmawiał Artur Wolski, dziennikarz Radia Strefa FMi portalu epiotrkow.pl:


Krzysztof Kozłowski kandydat KWW Solidarny Piotrków

 


Tomasz Sokalski, kandydat KWW TAK dla Piotrkowa

 


Grzegorz Lorek, kandydat KWW Prawo i Sprawiedliwość

 


Marlena Wężyk-Głowacka, kandydatka KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska

 


Krzysztof Chojniak, kandydat KWW Razem dla Piotrkowa

 

 


Zapraszamy także na wieczór wyborczy w Strefie FM, który rozpoczniemy w niedziele o 20.30. Audycję poprowadzą Marcin Cecotka oraz Robert Gala. Reporterzy Strefy FM, po zamknięciu lokali wyborczych, będą zbierać informacje w sztabach wyborczych. Wstępne wyniki, relacje i komentarze znajdziecie także na portalu ePiotrkow.pl.


Zainteresował temat?

1

2


Komentarze (53)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Jeszcze tu kiedyś powrócę ~Jeszcze tu kiedyś powrócę (Gość)19.10.2018 15:04

Przedstawiciel Komitetu Razem dla siebie oderwany jest od rzeczywistości :))) Tu jest to ewidentne i czemu nie dziwi??? Wie ktoś???

61


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat