Posłuchaj jak śpiewają siatkarze PGE Skry Bełchatów

Strefa FMBełchatów Środa, 25 grudnia 20198 2868
Zawodnicy PGE Skry Bełchatów każdego roku na święta Bożego Narodzenia przygotowują dla kibiców swoją aranżację kolędy lub świątecznej piosenki. Tym razem wybór padł na piosenkę Shakin’ Stevens’a „Merry Christmas Everyone”.

Anglojęzyczną piosenkę wybrano, aby ułatwić zadanie zagranicznym siatkarzom i trenerom siatkarskiego klubu z Bełchatowa. Ponadto utwór ten jest im doskonale znany, co pozwoliło zawodnikom wczuć się w ich niecodzienne role.


I znów było dużo śmiechu i zabawy, ale zawodnicy wzięli sobie projekt do serca. Doskonale wiedzieli, jak bardzo kibice czekają na tradycyjną piosenkę świąteczną PGE Skry i... nie zawiedli. Wielu fanów żałowało odejścia Michała Winiarskiego, który doskonale czuje się jako piosenkarz, ale trzeba przyznać, że nowi w zespole trener Michał Mieszko Gogol czy środkowy Norbert Huber również dają radę. A Kuba Kochanowski i Kamil Droszyński na saksofonie? Klasa... ;-) - czytamy na stronie internetowej bełchatowskiego klubu.

Posłuchaj „Merry Christmas Everyone” w wykonaniu siatkarzy PGE Skry Bełchatów:

W ubiegłym roku zawodnicy wykonali "Gore gwiazda Jezusowi”.


Zainteresował temat?

3

0


Komentarze (8)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

bolo ~bolo (Gość)25.12.2019 18:02

A kiedy siatkarze Skry znowu zaczną grać w siatkówkę?

71


gość ~gość (Gość)27.12.2019 18:35

Pisz za siebie

11


gość ~gość (Gość)25.12.2019 18:10

Szkoda, że piosenki nie nagrała Piotrcovia i główny jej zawiadowca????

13


gość ~gość (Gość)25.12.2019 14:30

Nikogo w piotrkowie skra nie interesuje.

64


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat