Poseł apeluje: Dbajmy o siebie i swoich najbliższych

ePiotrkow Wtorek, 23 maja 201784 8664
Rząd odmawia przyjęcia uchodźców w Polsce, co jest zgodne z oczekiwaniami samych Polaków. Także słuchaczy magazynu Magiel.
fot Gémes Sándor/SzomSzed/Wikipedia

Na pytanie "Czy chcesz, by nasz kraj przyjmował uchodźców?" zdecydowana większość telefonujących i piszących do Magla odpowiedziała: nie. Zdecydowane nie. Dlaczego nie? Argumenty się powtarzają: że to ludzie potencjalnie niebezpieczni, niewykluczone że terroryści, że zaczepiają białe kobiety, że nie chcą się asymilować itp.


Taką postawę rozumie poseł Robert Winnicki, prezes Ruchu Narodowego, biorący udział w audycji. - Ten sprzeciw wynika ze zdrowego rozsądku, a największym zagrożeniem jest szaleńczy pomysł, który w Europie Zachodniej wdraża się od lat, czyli polityka multikulturalna. Nie da się zbudować państwa w oparciu o różne kultury i religie. My nie chcemy takiej sytuacji, jak w Niemczech, że obcują tam tak różne narodowości, które się nie asymilują. Mało tego, stanowią zagrożenie. Europa Zachodnia zgubiła rozum. Apeluję do Polaków: dbajcie przede wszystkim o siebie i swoich najbliższych. To że jesteśmy chrześcijanami nie oznacza, że mamy zajmować się ludźmi obcymi nam kulturowo i o nich dbać.
Poseł przyznał też, że jest za wyjściem Polski z Unii Europejskiej.


Zainteresował temat?

17

4


Komentarze (84)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

97-300 97-300ranga24.05.2017 18:22

zanzi majaczy- " coraz bardziej wchłaniani w chaos islamizmu" - Co to jest ,co to za bełkot ?

32


Pestka ~Pestka (Gość)24.05.2017 21:23

Nie zdziwcie się jak ŚWIAT też powie nam NIE

06


antykod ~antykod (Gość)24.05.2017 09:08

Nie możemy przyjmować uchodźców bo zgodnie z opinią KODu czyli PO,N,PSL,SLD,razem itp na temat stanu prawa w Polsce nie jesteśmy bezpiecznym krajem. Zgodnie z konwencją status uchodźcy można uzyskać w kraju bezpiecznym, w którym prawa człowieka podlegają zasadniczej ochronie. Ich zdaniem i zdaniem reżim PiS łamie prawa człowieka, a w tak faszystowskim, ksenofobicznym i zacofanym kraju taki "uchodźca" na pewno nie może się czuć bezpiecznie prawda?

61


Paweł ~Paweł (Gość)23.05.2017 13:25

A obecny napływ ludności z Ukrainy wam nie przeszkadza? Ilu już ich jest w powiecie, w Polsce? Przecież zabierają wam pracę, pieniądze zarobione tutaj bogacą nie nasz kraj tylko ich. Nasi bohaterscy mężczyźni żenią się z ukrainkami. Już nikt z was nie pamięta jak rżnęli i palili polaków na Wołyniu? Taka sytuacja jest do przyjęcia rozumiem? Natomiast przyjęcie 12 sierot wojennych już nie? To jest ten polski patriotyzm i chrześcijaństwo?

816


!!! ~!!! (Gość)24.05.2017 12:54

Główny powód wędrówki islamskich ludów -

10


Al Bundy Al Bundyranga23.05.2017 17:53

Ubawiła mnie naiwność niejakiego Pawła. Chłopie, albo jesteś trollem piszącym na rzecz którejś z proimigranckich partii, albo naprawdę masz sprany mózg.
Coś Wam wszystkim wyjaśnię, bo nikt tutaj o tym jakoś nie wspomniał.
Przede wszystkim kwestia semantyki: to nie są uchodźcy, tylko imigranci. Sprawdźcie znaczenie obu pojęć i nie mylcie ich więcej, bo stosując słowną manipulację można zaciemniać obraz i grać na ludzkich uczuciach. Mainstreamowe media robią to na co dzień. Komu służą?
Ci muzułmanie przed niczym nie uciekają, a już na pewno nie wyjeżdżają ze swoich krajów dlatego, że ciężko im żyć w islamskiej codzienności. Oni tutaj przyjeżdżają w jednym celu: BY PRZYNIEŚĆ ISLAM DO EUROPY. Tak, by przejąć Europę dla siebie, uczynić ją islamską. Ich celem jest przejęcie władzy, zaprowadzenie tu swoich obyczajów i swojego opartego na Koranie prawa. Gdy będą stanowili większość, to tubylcza europejska ludność będzie stopniowo eliminowana, tak jak eliminują lub wyeliminowali nie-muzułmanów w swoich krajach.
Islam nie jest tylko religią, to coś znacznie więcej. To system polityczny nastawiony na podbój. Dzięki niemu Arabowie w ciągu zaledwie kilku dekad podbili cały Bliski Wschód, Afrykę Północną i część obecnej Hiszpanii. Przewagą islamu nad filozofiami totalitarnymi takimi jak np. komunizm jest to, że oparty jest na religii. To Bóg, Allah, jest istotą najwyższą, jedynym bogiem, od którego wszystko zależy i który od swoich wyznawców ŻĄDA KONKRETNYCH DZIAŁAŃ I ZACHOWAŃ. Kumacie już? Motywacja religijna jest siłą napędową islamu i czynnikiem warunkującym jego skuteczność. Wyjaśnię na przykładzie: jeśli jakiś dyktator zażąda od swojego poddanego by wysadził się w tłumie ludzi niepopierających jego (dyktatora) toku myślenia, to ten poddany może odmówić i co najwyżej zostanie zabity (w samobójczym zamachu i tak by zginął, ale przynajmniej nikogo więcej nie zabije). Natomiast gdy ktoś mocno wierzy, że to jedyny Bóg wymaga od niego zabicia jak największej liczby inaczej myślących, i czeka go za ten czyn wielka nagroda w Niebie na wieczne czasy, to zrobi to bez wahania. Człowiekowi (choćby najbardziej wpływowemu czy okrutnemu) można odmówić, ale wiekuistemu, wszechmogącemu bogu (Allahowi) odmówić nie można. Dlatego najbardziej opresyjne środki bezpieczeństwa jakie są w stanie wprowadzić kraje Zachodu nie zapobiegną tzw. atakom terrorystycznym, bo po prostu nie mogą. Tych ataków dokonują ludzie, którzy za nic mają własne życie, niczego w myśl swojej wiary nie mogą stracić, a mogą jedynie zyskać wieczne szczęście w zaświatach i chwałę na ziemi. Rozumiecie już, w czym rzecz? I tych ataków będzie coraz więcej, to tylko rezultat prowadzonej od lat polityki Zachodu.
Ci, którzy naiwnie powtarzają, że "islam to religia pokoju", że "nie wszyscy muzułmanie są terrorystami", że "to jedynie jednostkowe przypadki", że "są różne odłamy islamu" itd., nie wiedzą o czym mówią, nie znają istoty problemu.
Tylko debil może twierdzić, że "musimy wykazywać solidarność z krajami UE w kwestii kryzysu imigracyjnego". Solidaryzować się w czym? W głupocie? W realizacji kulturowego i narodowego samobójstwa? Dobre sobie!
Napisałbym jeszcze, kto stoi za destabilizacją tych arabskich krajów, w których obecnie trwają działania wojenne i kto wybitnie wspomógł stworzenie Al Kaidy i ISIS, ale cenzura nie przepuści, więc sobie daruję - poszukajcie sobie sami.

80


ares1 ~ares1 (Gość)24.05.2017 11:46

Niegrzeczni Ci Imigranci :((( Zaatakowali czeską ciężarówkę na autostradzie prowadzącej do Calais. Przebili opony a kierowcę ranili w twarz. do zablokowania autostrady imigranci użyli śmietników wypełnionych kamieniami. Obrzucili nimi także samochody, a wybijając szyby, zranili w twarz czeskiego kierowcę. Przebijali także opony w ciężarówkach.Imigranci zostali rozpędzeni, jednak nikogo nie aresztowano.Organizacje charytatywne ponownie rozpoczęły dostawy żywności. Kierowcy ciężarówek czują się zagrożeni. Ale i tak niektórzy chcą wpuścić wilki do stada owiec :(((

50


i tak powiem.. ~i tak powiem.. (Gość)23.05.2017 10:29

Oni tu do nas nie przyjdą nie wiem po co temat nadmuchiwać. Nie dostaną u nas socjalu jak w Niemczech czego oni tu będą szukać. Nie dadzą sobie rady w Polsce bo tu trzeba zapier...lać żeby żyć. Poza tym Polacy widzą co się dzieje na świecie i dużo też jest takich którzy ich tu nie chcą widzieć jak oni przyjadą będą bójki z nimi rozróby itp.

130


Al Bundy Al Bundyranga23.05.2017 18:01

Ponad 6 lat temu w jednym z komentarzy pod pewnym artykułem w internecie znalazłem tekst, który pozwoliłem sobie skopiować. Pewne dane procentowe mogły się od tamtego czasu zdezaktualizować, niemniej jednak poniżej wklejam go w całości, w oryginale, bez żadnych moich poprawek i zmian. To tak, by każdy mógł sobie to porównać z rzeczywistością i samodzielnie wyciągnąć pewne wnioski. A oto i ten tekst:
***
Islam nie jest ani religią, ani kultem – jest pełnym, kompletnym ustrojem.
Islam ma religijne, polityczne, ekonomiczne oraz militarne komponenty.
Komponent religijny jest podstawą dla wszystkich innych komponentów.
Islamizacja następuje, kiedy w danym kraje jest wystarczająco dużo muzułmanów,
aby zaczęli się domagać swoich tak zwanych "praw religijnych". Kiedy poprawne
politycznie i multikulturalne społeczeństwa zgadzają się na “rozsądne”
muzułmańskie żądania o ich "prawa religijne", po cichu przechodzą także
pozostałe komponenty. Tak właśnie to działa: (Źródło danych procentowych -
CIA: The World Fact Book (2007)).
Dopóki populacja muzułmanów pozostaje w okolicach 1%, są oni postrzegani jako
miłująca pokój mniejszość. W artykułach prasowych, filmach podkreślana jest
ich barwna odmienność:
USA — muzułmanów 1.0%
Australia — muzułmanów 1.5%
Kanada — muzułmanów 1.9%
Chiny — muzułmanów 1% -2%
Włochy — muzułmanów 1.5%
Norwegia — muzułmanów 1.8%
W zakresie 2% do 3% muzułmanie zaczynają odróżniać się od innych mniejszości.
Zaczynają być widoczni jako członkowie gangów ulicznych iw więzieniach.
Pojawiają się pierwsze symptomy nadużywania środków z pomocy społecznej.
Dania — muzułmanów 2%
Niemcy — muzułmanów 3.7%
Wlk. Brytania — muzułmanów 2.7%
Hiszpania — muzułmanów 4%
Tajlandia — muzułmanów 4.6%
Powyżej 5% zaczyna być zauważalny silny (nieproporcjonalny do ich liczebności)
wpływ na społeczeństwo. Naciskają na wprowadzenie żywności halal (czystego wg.
islamskich standardów), dzięki czemu wymuszają pojawienie się dużej liczby
miejsc pracy dla muzułmanów. Pojawia się seria żądań do sieci handlowych o
wprowadzenie tej żywności na rynek, często wzmocniona groźbami.
Francja — muzułmanów 8%
Filipiny — muzułmanów 5%
Szwecja — muzułmanów 5%
Szwajcaria — muzułmanów 4.3%
Holandia — muzułmanów 5.5%
Trynidad & Tobago — muzułmanów 5.8%
Powyżej 10% rząd państwa zmuszany jest do uznania ich prawa do sądów Sharii
czyli wg. prawa islamskiego. Docelowo Islam dąży do tego, aby cały świat był
sadzony wg. prawa Sharii. Wyraźny wzrost bezprawia, pojawiają się muzułmańskie
getta, gdzie nawet uzbrojone patrole policji boją się zapuszczać. Rząd zaczyna
tracić kontrolę nad sytuacja. Jakikolwiek pretekst może doprowadzić do
rozruchów, palenia samochodów i napaści na nie-muzułmanów.
Gujana — muzułmanów 10%
Indie — muzułmanów 13.4%
Izrael — muzułmanów 16%
Kenia — muzułmanów 10%
Rosja — muzułmanów 10-15%
Powyżej 20% zaczynają się demonstracje siły, podpalenia szkół, szpitali,
samochodów, synagog i kościołów. Większość osadzonych w więzieniach to
muzułmanie. Dotychczas sporadyczne grupy para-militarne dżihadystów zaczynają
działać w świetle dnia, często wypierając na terenach zamieszkania muzułmanów
lokalne siły porządkowe.
Etiopia — muzułmanów 32.8%
Powyżej 40% można się spodziewać regularnych masakr i ataków terrorystycznych.
Organizacje para-militarne rządzą niektórymi terenami wg. własnego widzimisię.
Trwają także uprowadzenia niewiernych kobiet, gwałty oraz utajone jeszcze
niewolnictwo.
Bośnia — muzułmanów 40%
Czad — muzułmanów 53.1%
Liban — muzułmanów 59.7%
Powyżej 60% następują niczym nie ograniczane prześladowania niewiernych,
sporadyczne masowe mordy, wprowadza się prawo Sharii w skali całego kraju.
Niewierni są zmuszani do płacenia podatku “za ochronę” tzw. Jizja, często
rekwirowany jest ich majątek. Masowy exodus nie-muzułmanów z kraju.
Albania — muzułmanów 70%
Malezja — muzułmanów 60.4%
Katar — muzułmanów 77.5%
Sudan — muzułmanów 70%
Powyżej 80% pojawiają się czystki i mordy kierowane z poziomu państwowego.
Bangladesz — muzułmanów 83%
Egipt — muzułmanów 90%
Gaza — muzułmanów 98.7%
Indonezja — muzułmanów 86.1%
Iran — muzułmanów 98%
Irak — muzułmanów 97%
Jordania — muzułmanów 92%
Maroko — muzułmanów 98.7%
Syria — muzułmanów 90%
Tadżykistan — muzułmanów 90%
Turcja — muzułmanów 99.8%
Zjednoczone Emiraty Arabskie — muzułmanów 96%
W pobliżu 100% następuje tzw. muzułmański Pokój (stad Islam jest znany jako
"Religia Pokoju") czyli “Dar-es-Salaam”, co znaczy “Islamski Dom Pokoju”. Wg.
wojennej doktryny islamu powinien być wtedy pokój, gdyż wszyscy są już
muzułmanami i nie ma powodów do walki.
Afganistan — muzułmanów 100%
Arabia Saudyjska — muzułmanów 100%
Somalia — muzułmanów 100%
Jemen — muzułmanów 99.9%”
Oczywiście tak się nie dzieje. Aby spełnić swoją rządzę krwi, muzułmanie
zaczynają mordować siebie na wzajem z różnych powodów.

40


murzyn ~murzyn (Gość)23.05.2017 13:42

ale zaleciało tutaj rasizmem... Piotrkowianie to takie tolerancyjne społeczeństwo Januszy i Grażyn. Aż chce się w tym mieście mieszkać.

214


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat