Poseł Grzegorz Lorek chce działać na rzecz Piotrkowa

ePiotrkow Wtorek, 27 listopada 201826 6061
Grzegorz Lorek, który od niedawna pełni funkcję posła w Sejmie RP, powoli wdraża się w swoje nowe obowiązki. Zapytaliśmy go o pierwsze odczucia i decyzje związane z objęciem poselskiego mandatu.
fot.: FB Sejm RP

- Do swojej pracy podchodzę bardzo poważnie. Chciałbym służyć mieszkańcom ziemi piotrkowskiej. Mam nadzieję, że z mojej działalności będą oni czerpać wymierne korzyści. Za sobą mam już pierwsze przemówienie. Poza tym jestem członkiem Zarządu Terytorialnego, co daje mi dużą satysfakcję, samorządowcem byłem bowiem całe życie. W sumie zgłosiłem się do kilku komisji, ale obecnie trudno powiedzieć, w których ostatecznie zasiądę - powiedział Grzegorz Lorek.


Polityka Prawa i Sprawiedliwości poprosiliśmy również o komentarz dotyczący rozłamu wśród samorządowców PiS-u w piotrkowskiej Radzie Miasta. Grzegorz Lorek przyznał, że oczywiście wolałby, żeby panowała jedność, jednak w związku z licznymi obowiązkami - m.in. organizacją biura poselskiego - nie zna zbyt dobrze sytuacji. 

 

Grzegorz Lorek w Sejmie RP zajął miejsce Grzegorza Wojciechowskiego (PiS), który zamienił miejsce w poselskich ławach na rzecz mandatu radnego Sejmiku Województwa Łódzkiego.


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (26)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)29.11.2018 23:40

No,z tą fobią antyrosyjską to przesadzacie bo chcecie aby Polacy bili się przeciw Rosji z Ukraińcami jako mięso armatnie ku uciesze USrAela i Niemiec. To nie nasza sprawa bronić tych którzy wysuwają pretensje terytorialne wobec Polski i którym darmo dajemy gaz, i pieniądze i zero wdzięczności. Banderowcy niech najpierw rozliczą się z rodzinami ofiar ludobujstwa w zakresie majątków ziemskich i niech oddadzą najpierw Lwów, to pogadamy. A PiS i PO - to samo zło: niby przeciwnicy a w istotnych sprawach głosują tak samo, czyli dla Polski tragicznie bo to są partie z SYSTEMU OKRĄGŁOSTOŁOWEGO, którzy rozkradli Polskę i nadal to robią.W niczym się nie różnią! Dali wam 500 plus a zabierają drugie tyle poprzez wzrost podatków i opłat (lista zdrad PiS jest niebotyczna i proszę sobie pogrzebać w internecie). I propaganda jak za komuny i PO, że Polska się wspaniale rozwija i PKB stale rośnie a Zachód nam zazdrości dobrobytu..Co za cynizm, co za tragikomedia..Co my mamy własnego w Polsce? Co my mamy własnego w Piotrkowie? Montownie u Heringa i sklepy wielkopowierzchniowe które wyprowadzają dochód poza Polskę? Czy wiecie państwo że pod względem zarobków Piotrków jest na OSTATNIM miejscu w Polsce??!! A dług publiczny rośnie nie tylko miasta ale całej Polski. My już nigdy go nie spłacimy. To jest prawie koniec Polski chyba że nastąpi jakiś cud z Nieba i ludzie się obudzą. Ale skoro cała Polska śpi to dlaczego ma być inaczej w Piotrkowie?
Życzę Panu Lorkowi aby przejrzał na oczy i odszedł z tej partii bo nic tam już dobrego nie da się zrobić, partia jest opanowana przez nie Polaków o podwójnych nazwiskach,którzy zdradzili Polskę już dawno (art.13 naszej pseudokonstytucji). A sytuacja w Polsce będzie coraz gorsza i przekonacie się państwo w najbliższym czasie. I oby nie zapóźno.

10


aldo ~aldo (Gość)29.11.2018 10:48

Zeby się nie okazało , tak jak Macierewicz - sprowadził orkiestrę

01


gość ~gość (Gość)27.11.2018 15:19

Rubycie teraz w sprawie wojska bo niedługo Ukraina rosyjska a potem my! !!!!

40


arletta ~arletta (Gość)28.11.2018 17:49

Lorek, ty się lepiej przygotuj na odkręcanie następnych ustaw będących dziełami prezesa i prezydenta, nie będzie czasu na Piotrków.

21


gość ~gość (Gość)28.11.2018 10:06

Jaki Prezes taka Partia dlatego PIS ma takie wysokie poparcie bo ma takiego Prezesa ze az chce sie go słuchac

23


Alek ~Alek (Gość)27.11.2018 14:36

Nie wierze mu w RM nic nie załatwił torpedował tylko Pana Gajdę zamykając z nienacka nadzwyczajna sesje RM.
Nie mam do niego jakiegolwiek zaufania , Do tego jego buta niby kim on jest. Niechchciał być prezydnetme wolał posłem tylko po co startował ? No by nie naruszyć Chojniaka by mieć elektorat w następnych wyborach... Nigdy więcej nie zagłosuje za nim …. Świadomy elektorat :)

1010


aligator ~aligator (Gość)27.11.2018 15:35

No i będzie bezmyślnie głosował jak mu prezes rozkaże, dzisiaj na tak a za miesiąc w tej samej sprawie na nie, bo się wystraszą Unii lub USA. Nic nie będzie miał do gadania, może najwyżej z żoną przez telefon.

89


gość ~gość (Gość)28.11.2018 04:57

Lorek twoja partia podwyższa cene prądu. Prąd z wegla kosztuje 300-350 zl za megawatogodzine, prąd z wiatru 150-200 zł z megawatogodzine. Mialem nadzieję na podwyżkę pensji w przyszłym roku niestety w mojej firmie nic takiego się nie wydarzy ponieważ wzrośnie rachunek za prad i to o Kilkadziesiąt %.

70


~babcia mocherowa ~~babcia mocherowa (Gość)27.11.2018 21:26

Niemożliwe bo jako radny cały czas działał na szkodę miasta Piotrkowa nawet budowa mediateki z okazji 800-lecia miasta mu się nie podobała, radny bezradny nagle zostanie wspaniałym posłem to zakrawa na niespotykaną kpinę z inteligencji piotrkowian.

84


gość ~gość (Gość)27.11.2018 16:38

Bardzo dobrze panie Lorek popieramy

66


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat