Porwanie w Tomaszowie okazało się nieporozumieniem

ePiotrkowTomaszów Poniedziałek, 15 lipca 20192 4482
Na podstawie relacji uzyskanych od świadków, którzy zareagowali na policyjny komunikat oraz ustaleń własnych, stróże prawa z Tomaszowa Mazowieckiego dotarli do osób biorących udział zdarzeniu, które mogło wskazywać, iż doszło do pozbawienia wolności młodej kobiety.

O sprawie pisaliśmy kilka dni temu, według relacji świadków w miniony czwartek (11 lipca) młoda kobieta, miała wbrew własnej woli wsiąść do osobowego samochodu na skrzyżowaniu ulic Warszawskiej i Widok. Policjanci wydali komunikat, w którym apelowali o pomoc do wszystkich, którzy widzieli tę sytuację lub posiadają informacje na ten temat. Zajście udało się wyjaśnić.

 

Z dotychczasowych ustaleń policjantów wynika, że w tym przypadku nie doszło do popełnienia przestępstwa a sytuacja zaobserwowana przez świadka była nieporozumieniem.


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)17.07.2019 06:30

Słowo nieporozumienie to synonim słowa TOMASZÓW

11


gość ~gość (Gość)15.07.2019 17:23

Aż dziw że Tomaszów i nieporozumienie... Tam wiecznie jakieś akcje jak nie pijactwo to narkotyki a przecież tam tyle lojalnych i lokalnych patriotów to wszystko chyba z miłości do ojczyzny ????????????

42


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat