Porwana przez wiatr metalowa wiata uszkodziła samochód

Strefa FM Czwartek, 21 czerwca 20186 16810
Wiatr porwał metalową wiatę na materiały budowlane, a blaszane fragmenty uszkodziły zaparkowany samochód. Paczki ze styropianem fruwały po ulicach, wiatr łamał też gałęzie drzew. Tak było na ul. Belzackiej w Piotrkowie. To skutki wichury, która przeszła w czwartek wieczorem nad naszym miastem.

Ładuję galerię...

Silny wiatr zerwał się około 19.00. - To była jedna wielka masakra, najpierw na parkingu spadła gałąź wierzby na samochody. Potem wiatr porwał metalową wiatę, przeleciała przez jezdnię i uderzyła w zaparkowanego citroena. W tej wiacie robotnicy, którzy ocieplają blok trzymali materiały budowlane i narzędzia, to wszystko latało po osiedlu. Paczki ze styropianem znalazły się nawet przy stacji benzynowej - relacjonował nam mieszkaniec Piotrkowa, który był świadkiem tego zdarzenia.

 

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie:


Województwo łódzkie, wszystkie powiaty.
Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu miejscami od 20 mm do 30 mm oraz porywami wiatru do 90 km/h, lokalnie 100 km/h. Miejscami grad.

Apelujemy o zachowanie ostrożności. W razie wystąpienia silnych podmuchów wiatru należy pozamykać okna oraz zabezpieczyć przedmioty na balkonach i tarasach, które mogłyby zostać porwane przez wiatr. Warto pamiętać, aby nie parkować samochodów w pobliżu drzew.


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (6)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)22.06.2018 08:02

Czy ktoś zajmie się temat walenie w uja durni z zakładu energetycznego i wyłączania, blokowania nie odbieranie telefonu alarmowego 991. Kpina. Teraz ja będę mógł protestować i nie płacić rachunku by tuczniki mogły się tuczyc.
Lekki wiatr i ulica mazowiecka bez prądu.

40


gość ~gość (Gość)22.06.2018 00:32

O awarii nie można nic się dowiedzieć bo to są poufne informacje jakieś RoDo:-), ale proszę pamiętać o zapłacie rachunku. Oceniając różne podmioty to zakład energetyczny to chyba najsłabiej reagująca instytucja. Chyba nawet drogowcy zima szybciej reagują na zasypane drogi.

81


gość gośćranga21.06.2018 22:56

Na osiedlu "Szczekanica" nie ma prądu i ja to rozumiem, bo warunki atmosferyczne wieczorem były nie ciekawe i mogło zerwać jakieś linie. Ale nie rozumiem dlaczego nie mogę dodzwonić się od ponad 2 godzin na 991, żeby uzyskać jakąkolwiek informację co się stało i kiedy planują ją usunąć. Dodam jeszcze, że automat z informacją również nie działa!

70


efaff ~efaff (Gość)21.06.2018 22:01

oj tam budka metalowa, tojtoj sie przewrócił

32


gość ~gość (Gość)21.06.2018 21:51

Na szczekanicy nie ma prądu ;( Ktoś coś może wie kiedy usuną awarię, bo nr alarmowy jest nieczynny i nie można uzyskać informacji.

70


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat